OnePlus vám chce usnadnit hledání nabíjecích stanic Dobrý nápad

15.06.2020 16:30 / od Honza Nuc
foto:  OnePlus
  • OnePlus podle dostupných informací pracuje na dobíjecích stanicích, které by rozmisťovala na místech, na nichž se pohybuje velké množství lidí.
  • K dobíjecím stanicím by mohla být i speciální aplikace, která upozorní na to, zda se u některé stanice právě uživatel nachází.

Uživatel na fóru XDA Developer (pod jménem Some_Random_Username) zveřejnil kód, který nalezl v beta verzi Androidu 11 pro OnePlus telefony. V kódu je zmínka o nabíjecích stanicích OnePlus. Dle dostupných informací tak OnePlus pracuje na nabíjecích stanicích, které pravděpodobně rozmístí v letištních halách, vlakových nádražích a dalších veřejně dostupných místech. K nabíjecím stanicím "dostanou" pravděpodobně telefony OnePlus také dedikovanou mobilní aplikaci, ve které budou tyto stanice zobrazeny a zřejmě aplikace dá uživateli také upozornění, že je stanice poblíž.

První stanici OnePlus umístilo na jedno indické letiště v Bengalúru. Na fotografiích (níže) můžeme vidět obrovský stůl s logem OnePlus, který má po bocích zástrčky USB-A, do kterých mohou zájemci zapojit kabel a v klidu nabíjet. Podle štítku disponuje nabíjecí stanice i rychlým Warp nabíjením s rychlostí až 30W.

OnePlus však pracuje až na 65W rychlonabíjení, takže je možné, že v budoucnu bude dostupná i tato možnost. Prozatím však o stanicích nic bližšího nevíme. Není to ale špatný nápad. Výrobci by na letiště či nádraží takové nabíjecí stoly dávat mohli, neboť by jistě pomohli spoustě lidí.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.