OnePlus v úterý odhalí další tajemný projekt. Nápovědy nechalo ukryté ve fotkách OnePlus umí připravit i zábavné chvíle s luštěním

02.03.2020 16:03 / od Honza Nuc
foto:  OnePlus
  • OnePlus je opět tajemné. Na sociální síti Twitter totiž společnost sdílela video. Možná s novým produktem.
  • Po malém zkoumání však můžete objevit ukrytý vzkaz, který toho však ani tak moc nenapovídá.

Na začátku roku představilo OnePlus nový koncept telefonu se zatmavovacím sklem u zadních fotoaparátů (více v článku OnePlus a jeho Concept One s mizejícími kamerami je překvapivě praktický) a nyní nám společnost ukazuje další hádanku. Na sociální síti Twitter totiž výrobce sdílel video, ve kterém můžeme spatřit záběry na jakýsi stroj ozárený červeným světlem. Ve videu stojí, že OnePlus řekne více už zítra, tedy v úterý 3. března. Těžko tak usuzovat, o co se bude jednat a neodvažuji se ani hádat.

OnePlus nám ale zanechalo skryté stopy. V dalším příspěvku totiž výrobce sdílel pouze čtyři fotografie. Na první pohled na nich nic zvláštního nezpozorujete. Pokud ale fotky stáhnete a v editoru upravíte kontrast, objeví se ukrytý text, který dá malou nápovědu, o co by se mohlo jednat. Fotografie s upraveným kontrastem naleznete v galerii níže, text je označený v červených boxech.


Stop trying. You won´t find anything. But always remember: robots are cool.


V překladu tedy: "Nesnažte se. Nic nenajdete. Vždycky ale pamatujte: roboti jsou super." V podstatě nám neříká ukrytý text nic moc zajímavého. Dozvídáme se akorát, že se nám v podstatě OnePlus vysmívá, protože jsme chtěli zkusit něco najít, co uniklo našim pohledům. Na druhou stranu je zde věta, že jsou roboti super. Co to znamená? Bude se jednat o nějaký stroj, robota? Co bude umět? K čemu bude sloužit? Zůstávají nám jen samé otázky. Naštěstí na odpovědi nebudeme muset dlouho čekat.

Schválně nám napište do komentářů pod článek, případně na naše sociální sítě (Facebook, Instagram, Twitter), jestli vás napadá, o co by se mohlo jednat.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.