OnePlus téměř zdvojnásobilo cenu adaptéru na 3,5mm jack. OnePlus 7 Pro v balení samozřejmě žádný nemá Inspirace Applem v tom nejhorším směru

20.05.2019 16:58 / od Michal Šrajer
/Photos/DSC_0344.JPG
  • OnePlus nedodává tentokrát k nejnovějším telefonům redukci na 3,5mm jack, který jim chybí
  • Na svých stránkách však přesto redukci zdražilo z 8 dolarů na 13 dolarů

Podle všech zahraničních recenzí se OnePlus 7 Pro opravdu povedlo, ale není samozřejmě bez chyb. Konkrétně mu třeba chybí 3,5mm jack, jenž však nenajdeme ani u spousty dalších vlajkových konkurentů. Problém je ovšem v tom, že OnePlus si vzalo špatnou inspiraci od Applu a nedodává s telefonem v balení také redukci z USB-C na onen 3,5mm jack. Ale to ještě není to nejhorší. OnePlus totiž zároveň vychytrale ještě téměř zdvojnásobilo cenu redukce na svých stránkách. 

Původně dostali majitelé OnePlus 6T jednu redukce v balení, ale pokud by jí třeba ztratili, mohli si vždy koupit další za 8 dolarů. Po vydání nejnovějšího OnePlus 7 Pro se však cena redukce zvedla na 12,95 dolarů. Zvláštní také je, že ceny nejsou stále všude stejné. Kupříkladu v Británii, Indii či Německu je redukce pořád daleko levnější.  

Nyní si můžete říct, že to není problém. Prostě si koupíte nějakou jinou redukci, ale v tom je rovněž menší háček. Převod zvuku totiž u OnePlus 7 Pro nefunguje s úplně každou redukcí na jack. Nejdřív si tedy musíte zjistit, zda vám bude fungovat. Novinka však sdílí stejný DAC jako OnePlus 6T, takže pasivní redukce u nichž jde audio skrz DAC v telefonu budou fungovat i zde. 


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.