OnePlus na podzim představí až čtyři nové telefony Zřejmě i dva levnější

15.09.2020 10:30 / od Honza Nuc
foto: techarena.cz
  • Na oficiálních stránkách výrobce OnePlus se objevily informace o pěti nových produktech.
  • Informace na sociální síti Twitter sdílel známý únikář Evan Blass.

Informace neříkají mnoho, protože jsou součástí uživatelských příruček o konkrétních zařízeních. I tak se ale dozvídáme, která další zařízení můžeme čekat, což i přehledně Evan Blass vypsal v twitterovém příspěvku. Už dříve jsme informovali o tom, že OnePlus chystá model OnePlus 8T, ale dočkat se máme také OnePlus 8T Pro. To jsou ale ty vlajkové modely, které budou stát opět přes 20 tisíc korun a mají na trh dorazit ještě letos. 

OnePlus 8T by měl mít 6,55" displej se 120Hz obnovovací frekvencí, čtyřmi fotoaparáty na zadní straně s hlavním 48Mpx senzorem, širokoúhlým 16Mpx, 5Mpx makro a 2Mpx hloubkovým senzorem. Uvnitř by měl tepat procesor Qualcomm Snapdragon 865 Plus.

Model OnePlus 8T Pro je otázkou. Dřívější zprávy totiž hovořily o tom, že žádný Pro model nebude. Nové informace jsou ale protichůdné a údajně bychom se měli dočkat 65W nabíjení a hlavního 64Mpx fotoaparátu. Další specifikace však neznáme.


Bude i levněji

Dočkat se máme dvou modelů z řady Nord s označením N100 a N105G. Je tedy jasné, že model OnePlus Nord nebyl pouze jedním výjimečným telefonem, ale začátkem jedné větší řady. Už dříve se objevily informace o tom, že OnePlus pracuje na nových telefonech s označením Billie 1 a Billie 2. Je tedy možné, že to budou právě tyto dva modely. Pokud ano, jeden z nich by měl mít Snapdragon 690 s podporou 5G sítí.

OnePlus prý připravuje ještě dva další telefony, které mají zaujmout především nízkou cenovkou. Jeden má mít údajně procesor Snapdragon 660 se 4GB RAM, druhý pak Snapdragon 460 se 4GB RAM, 64GB vnitřním úložištěm a 6,52" displejem. Taky se máme dočkat 6000mAh baterie s 18W nabíjením a cenovky okolo 200 dolarů (5,5 tisíc korun s daní).


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.