OnePlus Concept One existuje také ve verzi s černou kůží. Pořád mu to sluší Nádherný telefon v každé barvě

25.01.2020 08:30 / od Honza Nuc
foto:  OnePlus
  • Společnost OnePlus na veletrhu v CES 2020 v Las Vegas, jež se konal před dvěma týdny, ukázala zařízení s přízračným názvem Concept One.
  • Jedná se v podstatě o klasické OnePlus 7T Pro, které má ale nový design a speciální krycí sklo zadních kamer, jež dokáže fotoaparáty zcela schovat.
  • OnePlus ukázalo telefon v krásné oranžové barvě, nyní máme k dispozici fotografie také černé barevné varianty.

Prvně musím opět OnePlus za novou McLaren edici telefonu OnePlus 7T Pro pochválit. Kožená záda se opravdu povedla a vypadají nádherně. Člověk si ihned vzpomene na tehdejší LG G4, které mělo záda také z kůže a díky tomu se stalo oblíbeným společníkem mnoha uživatelů. Výrobci by mohli k této umělé kůži přistupovat častěji u svých prémiových telefonů, nebylo by to vůbec na škodu. Abych se ale vrátil k samotnému Concept One.

Druhá varianta telefonu vystřídala křiklavě oranžovou za konzervativnější černou kůži. Tmavá varianta nevypadá tak dobře, ale stále v sobě má punc kvality a člověk na první pohled pozná, že se jedná o něco zcela speciálního. Opět zde máme skleněný pruh na zádech, který je na spodní straně úzký a postupně se rozšiřuje tak, aby se do pruhu vlezly i všechny fotoaparáty. Jak už jsme psali dříve v článku OnePlus a jeho Concept One s mizejícími kamerami je překvapivě praktický, krycí sklo je speciální. Fotoaparáty totiž, pokud nejsou aktivované, nejdou vidět. Pokud však zapnete aplikaci fotoaparátu, krycí sklo se zesvětlí a můžete fotit. Ztmavení funguje tak, že se do skla pustí krátký elektrický náboj, podobně jako u skel luxusních automobilů.

Hlavní je však funkce nazvaná ND8. Pokud totiž máte scénu s výrazným protisvětlem a fotka je opravdu hodně přesvětlená, můžete funkci zapnout, čímž se krycí sklo lehce ztmaví. Můžeme to přirovnat k tomu, že si na přímém slunci nasadíte sluneční brýle. Také potom vidíte o něco lépe. Bohužel na veletrhu CES nebylo možné telefon vyzkoušet venku, takže není úplně jasné, jak spolehlivě ND8 funguje. Každopádně se jedná o zajímavou inovaci, jež se může objevit i v dalších telefonech.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.