OnePlus 8 Pro mít certifikaci IP68 a bezdrátové nabíjení, potvrzují další zdroje Konečně!

18.02.2020 11:14 / od Honza Nuc
foto:  OnePlus
  • Podle nejnovějších informací bychom se u modelu OnePlus 8 Pro mohli konečně dočkat vylepšení, na která čeká spousta uživatelů.
  • Jedná se především o voděodolnost telefonu a také bezdrátové nabíjení, což doposud OnePlus telefony neměly.

Ač jsou telefony OnePlus špičkovými zařízeními, přece jen jim něco stále chybí. Výrobce se dlouhou dobu bránil tomu, aby své telefony udělal voděodolné a prachuvzdorné. Je důležité říct, že OnePlus telefony dělalo tak, aby tyto vlastnosti splňovaly, nicméně nikdy neměly certifikát IP68. Za certifikaci jsou totiž další peníze navíc. Po tlaku od fanoušků zřejmě tentokrát OnePlus povolí a u nejvyššího modelu OnePlus 8 Pro bychom certifikaci IP68 očekávat mohli. U dalších telefonů z řady to není jisté. Letos by tedy mohl být minimálně jeden telefon OnePlus oficiálně voděodolný a prachuvzdorný. 

Nejedná se však o poslední novinku, kterou můžeme očekávat. Podle dostupných informací bychom se měli dočkat také bezdrátového nabíjení, které v předchozích modelech nenajdeme. OnePlus se tak vyrovná ostatním vlajkovým modelům, které už mají bezdrátové nabíjení automaticky a nikoho nepřekvapí, že tam je. Už to bereme jako samozřejmost. A samozřejmostí by to mělo být i pro OnePlus, což snad již do budoucna bude.

Z dalších informací o OnePlus 8 Pro lze usuzovat, že bude mít průstřel v levém horním rohu Quad HD+ displeje, jež bude o velikosti 6,65" s obnovovací frekvencí 120 Hz. Na zadní straně mají být čtyři objektivy zapasované do vertikálního modulu. Uvnitř bude tepat procesor Qualcomm Snapdragon 865.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.