OnePlus 7T Pro se objevuje v McLaren edici a OnePlus 7T zase v benchmarku Odhalení proběhne již za pár dní

20.09.2019 13:37 / od Michal Šrajer
JBL PartyBox 300
  • OnePlus 7T má přinést řadu změn, avšak ve výkonu půjde jen o malý posun oproti původnímu modelu.
  • OnePlus 7T Pro má mít mnohem méně změn celkově, ale má dostat ToF senzor a McLaren edici.
  • Oba telefony se představí oficiálně již 28. září v Indii.

OnePlus zvolilo letos zajímavou strategii. Společnost chce vtrhnout ve velkém na trh televizí, vydaly se dva telefony najednou a nedávno nám ukázal sám CEO Pete Lau kvalitní rendery chystané OnePlus 7T. Krom něj se však má již 28. září představit také, OnePlus 7T Pro, o kterém společnost zatím mlčí. Možná má k tomu však pádný důvod. Levnější OnePlus 7T bude vcelku velkým vylepšení stávajícího modelu. Dostaneme 90Hz displej, trojitý fotoaparát ve stylu “Pročkového” modelu a design se pozmění díky kruhovému modulu fotoaparátu. 

Oproti tomu OnePlus 7T Pro má být vesměs stejné jako jeho předchůdce a potvrzují to i nejnovější uniklé rendery. Design je úplně stejný a přidat by se nám mohl dle renderu jedině ToF senzor na zádech a mluví se také o 960 FPS slow-motion videu. Novinkou bude ovšem také limitovaná edice opět ve spolupráci s automobilkou McLaren. Zařízení bude mít zcela očividně stejný styl jako OnePlus 6, což znamená černá záda s karbonovým vzorkem a tsylový oranžový pruh lemující spodní polovinu zařízení. 

Pokud se pak podíváme na předchozí McLaren verzi OnePlus, můžeme očekávat také ty nejlepší, nebo-li “nejrychlejší”, specifikace. Minimálně 12 GB RAM a 256GB úložiště je podle mě zaručeno. Možná bychom však mohli dostat 16 GB RAM nebo alespoň 512GB úložiště. Je také možné, že verze McLaren bude mít v sobě v základu 5G, jelikož takový závoďák potřebuje pochopitelně i to nejrychlejší připojení. Přeci jen má jít o tu nejextrémnější verzi telefonu. Možná i to nabíjení se nám opět zrychlí

Pokud vás však zajímá stejně jako mě více levnější OnePlus 7T, tak mám i pro vás dnes menší novinku. Telefon se objevil v benchmarku Geekbench 5.0, kde si vysloužil lehce lepší výsledky než jeho předchůdce. To by mohlo značit silnější Snapdragon 855 Plus, avšak může jít také o výsledek optimalizace Androidu 10, který telefon dle benchmarku již má. Stejně tak se chlubí i 8 GB RAM. 

Jak jsem již zmiňoval v úvodu, telefony se představí 28. září a já jsem upřímně zvědav nejen na samotná zařízení, ale také na jejich dostupnost. Před pár měsíci totiž levnější OnePlus 7 ostrouhalo a nedostalo se třeba do Ameriky a celkově na něj výrobce v propagaci pozapomněl. Nyní to však vypadá, že se bude na levnější model naopak sázet nejvíce, takže by se mohl dostat do více zemí, a naopak lehce vylepšené OnePlus 7T Pro by mohlo mít omezenou dostupnost. Příští týden v sobotu uvidíme, jak to nakonec bude. Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.