OnePlus 7 Pro bude mít rychlejší úložiště, HDR10+ a mandlovou barvu Už máme celkem hodně informací

07.05.2019 12:03 / od Honza Nuc
JBL PartyBox 300
  • OnePlus zveřejnila další informace o chystaném telefonu OnePlus 7 Pro
  • Bude v nové mandlové barvě a bude mít certifikaci HDR10+
  • Telefonů se dočkáme už 14. května

Představení nového OnePlus 7 Pro je už na spadnutí a sama společnost odhaluje víc a víc informací o chystaném modelu. Před nějakým časem třeba ukázala, že OnePlus 7 Pro nafotil titulní strany dvou indických magazínů (psali jsme zde). Teď ředitel společnosti Pete Lau nás na Twitteru informoval, že OnePlus 7 Pro bude mít super rychlé úložiště UFS 3.0 a bude tak zpracovávat data rychleji. Dodavatelem úložiště má být údajně Samsung, který nasadil stejné úložiště i do modelu Galaxy Fold. Úložiště UFS 3.0 má až zdvojnásobit rychlost telefonu při ukládání dat, než předchozí generace úložiště. To znamená, že rychlost čtení dat bude prý až 2.100 MB za sekundu.

OnePlus 7 Pro má mít dokonce 6,7" Quad HD+ Super AMOLED displej s certifikací HDR10+, což znamená, že bude mít širší dynamický rozsah a také vyšší svítivost. Displeje s HDR10+ dosahují svítivosti až 4000 tisíc nitů, a to je rozdíl tisíc nitů oproti HDR10. Tuto certifikaci lze často vidět u UHD televizí od Samsungu nebo Panasonic. Mimo to, protokol HDR10+ podporují i Samsung Galaxy S10 a S10+.

Nejedná se ale o jedinou novou informaci, která se objevila. OnePlus 7 a 7 Pro mají mít kromě šedé a modré barevné varianty také krásnou zlatavou. Oficiálně se barva jmenuje Almond (mandle) a mně se popravdě hodně líbí, i když ona modrá varianta je stále krásnější.

O nových modelech toho víme už poměrně dost. OnePlus 7 Pro má mít Snapdragon 855, 90 Hz displejem a až 12 GB RAM. V displeji bude čtečka otisků prstů a na zádech tři fotoaparáty.
Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.