OnePlus 7 má mít vyjíždějící kamerku a trojitý fotoaparát Displej má pokrývat 95 % přední strany

04.03.2019 10:34 / od Michal Šrajer
JBL PartyBox 300
  • Dle posledních renderů se má chlubit OnePlus 7 vyjíždějící kamerkou
  • Displej bez notche má tak pokrývat až 95 % přední strany
  • Nemá chybět také Snapdragon 855, čtečka v displeji či trojitý fotoaparát

Na internetu se dnes objevily první pořádné rendery OnePlus 7. Jako vždy jsou přitom z ověřeného zdroje v podobě @OnLeaks, což jim dává vcelku vysokou míru důvěryhodnosti. Už delší dobu víme, že si OnePlus pohrávalo s myšlenkou opustit letos notch, ale nevěděli jsme, jak toho chce výrobce docílit. Možností byla vyšupovací konstrukce, nebo motorizovaná vyjíždějící kamerka. Nakonec se společnost rozhodla podle @OnLeaks pro vyjíždějící kamerku, která je posunuta lehce nesymetricky doleva. 

Díky ústupu notche má přední displej narůst na 6,5palcový displej, jenž má pokrývat až 95 % přední strany. Rozlišení není známo, ale je bezpečné předpokládat, že se dočkáme opět Full HD+ AMOLED panelu. Co se rozměrů týče, tak má mýt novinka rozměry 162,6 x 76 x 8,8 mm. Telefon tedy oproti předchůdci v každém směru narostl a nejvýrazněji do výšky. 

Samozřejmostí je poté opět optická čtečka otisků prstů v displeji. Možností je i ultrazvuková, jakou má Galaxy S10, ale vzhledem k vyšší ceně této technologie bych počítal spíše s optickou. Na zádech lze vidět také trojitý fotoaparát, ale prozatím není jisté, co s nimi chce OnePlus dělat. Je možné, že půjde o kombinaci stejného duálního modulu z minulých generací, ale jen se k němu přidá třeba širokoúhlý objektiv. Nepřekvapí asi ani USB-C, mřížka pro reproduktor nebo absence 3,5mm jacka. Uvnitř bude tlouct určitě Snapdragon 855, zatímco na bezdrátové nabíjení se prý zase stoprocentně nedostane. Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.