Ohebný telefon od Samsungu se má představit v březnu a známe už i odhadovanou cenu Dostupný produkt to pochopitelně nebude

12.11.2018 13:00 / od Michal Šrajer
/Photos/HONOR_8X_3.jpg
  • Ohebný smartphone má nést skutečně jméno Galaxy F a představí se v březnu
  • Cena zatím není jistá, ale má se pohybovat nad 40 tisíci korunami
  • Samsung má v plánu vyrobit příští rok milion ohebných telefonů

Občas nepřichází spekulace ohledně chystaných telefonů jen z Twitteru a od známých leaksteru. Občas dostane nějaká agentura zprávy přímo z interních zdrojů, což se stalo i dnes. Yonhap News Agency z Jižní Koreji nám tak přináší bližší informace o první smartphonu s ohebným displejem od Samsungu. Už minulý týden jsme viděli Infinity Flex displej, avšak samotné zařízení bylo zahaleno v temnotě a schované v obřím krytu. 

Tajemný telefon se má podle všeho jmenovat nakonec skutečně Galaxy F a odhalení proběhne někdy v březnu, což má být nějakou dobu po odhalení řady Galaxy S10. Na rozdíl od tradičních telefonů nebude ohebný přístroj určen úplně pro komerční trh. Má jít o exklusivní telefon, jehož cena se má pohybovat nad 41 tisíci korunami. Cena ovšem ještě není vytesána do kamene, koneckonců je zvláštní, že ohebný telefon by byl levnější než tradičnější “Véčko”, které dnes Samsung představil. Šéf Samsungu Dj Koh se také nechal slyšet, že mají v plánu vyrobit v roce 2019 zhruba milion ohebných telefonů. Galaxy F má už podporovat 5G sítě a stejně tak Galaxy S10, jež se oznámí prý koncem února na veletrhu MWC v Barceloně 


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.