Ohebný telefon od Samsung se představí společně s Galaxy S10 Dočkáme se dřív, než se čekalo

14.01.2019 12:00 / od Tomáš Hubáček
/Photos/IMG_20180903_151826.jpg
  • Původně se mělo za to, že ohebný Samsung se představí až po Galaxy S10
  • Nové billboardy však naznačují, že se dočkáme již 20. února

Před pár dny jsme se už oficiálně dozvěděli, že vlajkové modely Galaxy S10 od Samsungu se představí 20. února těsně před veletrhem MWC. Na tato zařízení se celý svět už nepochybně velice těší a Samsung na ně spoléhá, aby jim vytáhla trn z paty, ale letos vyhlížíme také něco jiného. Ohebný telefon od Samsungu může představovat skutečně velký evoluční skok, na který mnoho lidí čeká od představení prvního iPhonu. První dostupný ohebný telefon jsme si mohli sice už vyzkoušet na MWC, ale FlexPai měl zůstat raději jen prototypem. 

Obecně se přitom předpokládalo, že v únoru se ukáže čistě jen S10 a až později se odhalí ohebný telefon na vlastní konferenci. To ovšem nakonec nemusí být úplně pravda. Samsung rozvěsil po Paříži obří billboardy, na nichž najdeme korejský text, jímž Samsung vzhledem k desátému výročí S10 hrdě poukazuje na své korejské kořeny. Pokud si pak text přeložíme dostaneme věty “The future unfolds” a “February twentieth”.  

Záměrně přitom nechávám anglický překlad, jelikož je důležité ono slůvko “unfolds”. Slovo fold značící přehýbání/ohnutí by totiž mohlo naznačovat také přítomnost ohebného zařízení už 20. února. Pochopitelně použil Samsung stále ustálenou frázi, které se v angličtině používá běžně, ale výběr slov není u podobných velkých akcí náhodou.  


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.