Ohebný telefon od LG už v lednu? Je to možné LG nakonec možná všechny předežene

02.11.2018 10:00 / od Michal Šrajer
JBL PartyBox 300
  • LG jako jediný výrobce zatím nemluvil o představení ohebného telefonu
  • Přitom patří LG mezi první, kteří před lety prezentovali technologii ohebných displejů
  • Nakonec bychom se mohli ovšem ohebného telefonu dočkat už na CESu 2019

Ohebné telefony budou příští rok nepochybně tou největší inovací a udají směr smartphonům na dalších pár let. Čekají nás velké změny a stejně jako u každé podobné revoluce je lepší jí přes všechny překážky vést než jen opožděně následovat. Ti největší výrobci tedy už dávno oznámili, že příští rok mají v plánu vydat první ohebné telefony, jelikož chtějí mít generační náskok před ostatními. První produkty určitě nebudou perfektní, ale až ostatní menší výrobci konečně přijdou s ohebnými zařízeními, tak ti první inovátoři už budou u druhé odladěné generace. 

Jedním z velkých zastánců a leaderů ohebných displejů je přitom nepochybně LG. Pravdou je, že tento korejský výrobce nepatří už dávno mezi ty největší, ale ohebné displeje prezentuje LG už dlouhé roky. Koneckonců bylo dokonce v prodeji LG G Flex a G Flex 2, které nabídlo ohnutý displej už před více jak 3 lety. Je proto zvláštní, že jsme od společnosti neslyšeli ani slovo o skutečně ohebném smartphonu. Samsung už dokonce potvrdil, že své zařízení vydá začátkem roku 2019, Huawei také horečně pracuje a LG nic. Tedy alespoň se to tak zdálo. 

Tichá voda břehy mele. LG o sobě sice nedává vědět, ale dnes známý leakster Evan Blass potvrdil, že právě LG ukáže svůj ohebný telefon již začátkem ledna na veletrhu CES 2019. To znamená, že by společnost předehnala i Samsung a uzurpovala si mezi známými výrobci prvenství. O samotném zařízení nic nevíme a s největší pravděpodobností jej LG skutečně jen ukáže, ale nepůjde hned v blízké době do prodeje. Každopádně uvidíme už 8. ledna, kdy CES začíná, co si pro nás LG přichystalo.  


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.