Ohebný Pixel na obzoru! Googlu unikl dokument s výčtem telefonů pro rok 2021 Obr se probouzí

6. srpen 2020
1 min. čtení
0 videí
  • Googlu unikla dokumentace, ve které jsou zavedeny veškeré právě testované modely Pixelů.
  • Záhlednout zde můžeme záznam o Pixelu 5, Pixelu 4a (5G), Pixelu 5a a další trojice tajemných Pixelů pro rok 2021.
  • Jedním z nich má být přitom ohebný model chystaný na konec roku 2021.

Kolem Pixelů se začíná konečně něco zajímavého dít. Jako by se Google a leakeři probudili z koronového spánku a začali opět konečně pracovat. Tento týden jsme se dočkali už odhalení velice povedeného Pixelu 4a a následně bylo oficálně potvrzeno také duo Pixel 4a (5G) a Pixel 5, přičemž uniklo už i jejich datum představení. Google mezitím rovněž přestal prodávat Pixely 4 a nyní dostáváme první informace o zařízeních na příští rok.

Reklama

Hovoří se o nich v uniklé Android dokumentaci, která má v sobě zaneseny všechny verze Androidu a v jakých zařízeních Pixel se právě vyskytují. A světe div se, nejnovější verze dokumentace má v sobě záznam o Pixelu 4a (5G), Pixelu 5, chystaném Pixelu 5a, jež vystupuje pod označením barbette, a dalších tří zařízeních pod jmény raven, oriole a passport.     

Avšak pouze o modelu passport toho víme více, jelikož je v dokumentaci popisován jako ohebný. O ohebném Pixelu se přitom zmínil Google již začátkem roku 2019, avšak tehdy jsme slyšeli, že technologie je teprve ve fázi prototypu a Google pro ni zatím nenašel smysluplné využití. To se však očividně po roce testování změnilo a ohebný Pixel se skutečně chystá do prodeje. Všechny tři telefony raven, oriole a passport se totiž mají představit ve čtvrtém čtvrtletí roku 2021. Je tedy dost možné, že dostaneme Pixel 6, Pixel 6 XL/Pixel 5a XL a ohebný Pixel. Asi nikoho nepřekvapí, že Pixel 5a má vyjít v druhém čtvrtletí příštího roku.

V každém případě se konečně začíná v Google něco vzrušujícího kutit a příští rok bude daleko zajímavější než letošní, který se společnosti vůbec nepovedl. Ostatně dostaneme letos jako výsledek pandemie jen jednu vlajku a kdo ví, co se vyklube z Pixelu 4a (5G).


Reklama

Reklama

Diskuze k článku...

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.