Oficiální rendery Xiaomi Mi 10 potvrzují všechny dřívější úniky Skvělý výkon i fotoaparát

10.02.2020 15:29 / od Honza Nuc
JBL BAR 5.1
  • Čínské Xiaomi plánuje představit nové vlajkové modely z řady Mi 10 už 23. února na veletrhu Mobile World Congress (MWC) v Barceloně.
  • Už nyní máme k dispozici kvalitní rendery telefonů a dokonce všechny důležité specifikace. Žádné překvapení se tedy konat nebude.

Zatímco společnosti jako LG, ZTE, Ericsson nebo nVidia informovaly, že se kvůli hrozbě koronaviru plánovaného veletrhu MWC nezúčastní, čínské Xiaomi je prozatím v klidu a plány neruší. Avizované představení nových modelů Xiaomi Mi 10 a Mi 10 Pro tedy stále platí. Na čínské sociální síti Weibo se dokonce objevily kvalitní rendery, na kterých můžeme nová zařízení spatřit. Rendery potvrzují vzhled telefonů i jejich specifikace.

Telefony z řady Mi 10 tak opravdu nabídnou velký displej se zaoblenými boky, což vypadá opravdu nádherně. Displej bude rušit pouze průstřel v levém horním rohu. Za mě je však průstřel daleko lepší volbou, než byl výřez u loňské Mi 9. Telefony budou dostupné i v atraktivních barvách - růžovo-oranžové, tyrkysové, černé a modré. Na zadní straně telefonu můžeme spatřit čtyři objektivy fotoaparátů, z nichž má být hlavní 108Mpx s možností natáčet video až v 8K a s až 150x zoomem. 

Uvnitř telefonu má tepat nejvýkonnější procesor letošního roku Qualcomm Snapdragon 865. Podle nejnovějších informací má mít řada Mi 10 také nejnovější a nejrychlejší operační paměť LPDDR5, údajně až o kapacitě 16 GB (stejně jako v případě Samsungu Galaxy S20 Ultra)


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.