Objevily se rendery všech barevných variant Galaxy S21 FE Letos budou jen čtyři

6. červen 2021
1 min. čtení
0 videí

Diskuze k článku...

0 komentářů
 • tomasbobrovsky-6. červen 2021

  Ach jo, kdy se konečně výrobci proberou a uvidí tu díru na trhu jménem kompaktní telefony do 11 tisíc korun (jako kompaktní telefon uvažuji úhlopříčku displaye 5,8-6,2"). To se vážně stane už standardem minimální velikost 6,4"? Nerozumím tomu, Samsung má jen 2 typy kompaktních telefonů, jsou to vlajky a pak ty odolné. Přece kdyby nevěřili, že lidi nemají zájem o kompaktní velikost, tak nevyrábí v kompaktní velikosti své vlajky. Nebo třeba Xioami, ten na kompaktní telefony úplně zanevřel. Přitom, jedny z posledních modelů kompaktních telefonů Mi 9, Mi 9 SE, byly perfektní... Čím to je? Chápu, že v dnešní době lidi ten telefon používají na všechno, koukají na videa, pomalu na něm i pracují, místo počítače. Ale přece je tu i velká část lidí, kteří používají telefon jen na volání a emaily, kteří nestojí o 6,4" display a větší, ne? Nebo je to tím, že si výrobci nechtějí dát práci a mačkat technologii do menších zařízení? Na kompaktní telefon čekám už rok a půl. Jsou tu pixely, ty jsou ale u nás drahé v porovnání s cenou v zahraničí. Pak má vyjít Xperia, tam se bojím fotoaparátů, jsou z předešlého modelu, u kterého byly problémy. Jako poslední tu je Apple 2020, ten má ale kolem displaye rámy jak blázen.

  Odpovědět 
  • Dzounas>tomasbobrovsky-7. červen 2021

   @tomasbobrovsky Kompaktní telefony už společnost prostě nechce. Zájemců o tyto telefony je malé procento. Viz příklad Apple 12 mini, který se stal prodejním propadákem a to je kompaktní telefon. Nejvíce telefonů se prodá v nižší a střední třídě, proto se tam žádný kompaktní nenachází. Nikdo nechce dělat telefon, který by se neprodával. Do většího těla telefonu se lépe uspořádá i více funkcí, větší baterie, čočky fotoaparátu. Tím i větší možnost zaujmout více lidí. Jde o přirozený vývoj technologií. V budoucnu se určitě objeví znovu kompaktní telefony, ale bude to až v rámci vysouvacího nebo ohebného displeje. Jenom si na to počkat.

   Odpovědět 
  • tomasbobrovsky-7. červen 2021

   @Dzounas Jako co vím od okolí, tak většina si stěžuje, že se teď vyrábí "plácačky". Myslím si, že by o kompaktní telefony zájem byl. A ten Apple 12 mini ten mi ani nepřipomínejte :D. Ten právě tady tuto skupinu telefonů zabil na dost dlouho, jednak svojí cenou a baterií. Navíc je až moc malý, jak jsem říkal, kompakt je pro mě 5,8-6,2". Když ale tvrdíte, že o malé telefony není zájem, tak proč má Samsung vlajky do 6,2"? Jak ale říkám, chápu, že lidi na tom koukají na videa a pracují. Takže o větší telefony je zájem, ale neřekl bych, že až takový, že by se Samsungu, nebo jiným velkým výrobcům nevyplatil udělat alespoň jeden model telefonu ročně v této velikosti. Prostě, teď to nevyrábí nikdo (do 11 tisíc korun).

   Odpovědět 

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.