Objevila se další Motorola. Tentokrát má už čtyři hlavní fotoaparáty Design je jako obvykle zvláštní

04.04.2019 10:06 / od Michal Šrajer
JBL PartyBox 300
  • Krom modelů One Vision s průstřelem by mohla Motorola chystat další neznámí telefon
  • Ten má mít čtečku v displeji, pouze malý kapkový notch a reproduktor v horní hraně konstrukce
  • Hlavním pozlátkem jsou čtyři hlavní fotoaparáty, z nichž jeden má 48 Mpx

Jestli se ukáží všechny úniky z posledních dní pravdivé, tak to Motorola letos pořádně rozjede. Nejprve jsme mohli spatřit model One Vision s průstřelem a 48Mpx foťákem. Poté přišel také model s trojitým fotoaparátem a dnes se už dostáváme dokonce na čtyři fotoaparáty. Samotné zařízení ovšem už nenavazuje na design One Vision a jde si vlastní cestou svým zvláštním designem. 

Telefon má mít opět 6,2palcový displej, avšak má jít o OLED, jelikož v něm má být i čtečka otisků prstů. Namísto průstřelu je zde poté kapkový notch. Pokud je ovšem čtečka vepředu, tak působí zvláštně rozhodnutí zvětšit na zádech modul fotoaparátu, kdy vystupuje z těla na velké ploše čtveřice čoček i logo Motoroly. Výsledkem je originální a zvláštní design, což ovšem u Motoroly nepřekvapí. Žádné informace o fotoaparátech nemáme, ale nápis na zádech jasně láka na minimálně jeden 48Mpx senzor, pravděpodobně od Sony


Vzhledem zad podivnosti prezentovaných renderů nekončí. Když se podíváme na hrany zařízení, spatříme na pravém boku zapínací tlačítko a kolébku hlasitosti. Vespod je 3,5mm jack pro sluchátka společně s USB-C a pak je tu horní hrana. Zde je šuplíček pro SIM kartu a kupodivu také reproduktor. Hned u sebe je tedy sluchátko i tradiční reproduktor, což je vcelku zvláštní. Motorola už několikrát udělala sluchátko zároveň hlavním reproduktorem, takže rozhodnutí dát přesto reproduktor na horní hranu působí bizarně. 

Jméno ani další hardwarové specifikace telefonu neznáme a je tak otázkou, zda se vůbec něčeho podobného dočkáme. Rendery jsou ovšem od známého zdroje @OnLeaks, což jim dává určitou věrohodnost. Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.