Nový patch Falloutu 76 je skoro stejně velký jako samotná hra Patch má celých 47 GB!

21.11.2018 16:00 / od Michal Šrajer
/Photos/cover_galaxy_A40.jpg
  • Hráči PlayStationu opět ostrouhali a musejí si zaplnit úložiště své konzole více jak hráči na PC či Xboxu
  • Po 100 GB u Red Dead Redemption 2 zabere nyní také Fallout 76 53 GB a navíc vyžaduje stáhnutí 47GB patche
  • Jedná se přitom o důležitý patch opravují nevalný výkon hry a řadu dalších věcí

Stahování her se může zdát jako skvělá věc, ale má dva háčky. Ještě před pár lety byl vlastně jen jeden, a to rychlost vašeho internetu. Nyní se ovšem zdá, že ještě větším omezením může být velikost vašeho úložiště. Koneckonců nové Red Dead Redemption 2 si na PlayStationu 4 ukouslo celých 100 GB. To znamená, že spousta majitelů PS4 včetně mě si zaplnila jednou hrou pětinu celkové paměti, jelikož většina prodaných konzolí má jen 500GB disk.  

Vypadá to však, že hráči na PlayStationu na tom budou postupně ještě hůř. Pokud jste si totiž přikoupili k obří kovbojce nyní také nový Fallout 76, museli jste si stáhnout celou hru o velikosti 53 GB. To není nejhorší, ale to ještě nevíte, že je nutné doinstalovat také důležitý patch, který má dalších 47 GB. Hodí se zmínit, že samotná hra po nainstalování patche má stále zhruba 53 GB, ale stejně musíte stáhnout dvakrát obrovské množství dat. Kupříkladu v Americe, kde jsou běžná datová omezení i na domácí internet, z takového množství dat nebudou mít radost.  

Ještě horší je poté fakt, že na PC a Xboxu má patch pouze 15 GB. Stejně tak i Red Dead zabírá na konzoli od Sony více místa než na Xboxu a já se ptám proč? Hra běží totiž lépe na Xboxu a vypadá i hezčeji, ale stejně potřebuje méně dat? I Bethesda musela tedy verzi nejnovějšího Falloutu pro PlayStation očividně hodně odfláknout, když musela vydat patch o velikosti téměř celé hry. Patch přitom opravuje chyby se stabilitou hry, problémy s výkonem, množství velkých bugů a vylepšuje PVP hraní. Jedná se tedy o důležitý update, který musíte mít, takže si večer vyhraďte chvilku a zapněte si přes noc stahování. Tohle chvilku zabere. 


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.