Nově uniklé specifikace Galaxy S20 Ultra 5G zní neuvěřitelně. Má mít až 16 GB RAM Vše z věrohodného zdroje

14. leden 2020
1 min. čtení
0 videí
foto:  Samsung foto:  Samsung
  • Galaxy S20 Ultra 5G má mít až 16 GB RAM, 108Mpx fotoaparát, 5000mAh baterii a microSD slot.
  • 6,7palcové Galaxy S20+ nabídne 12Mpx fotoaparát a bude také ve variantě 5G.
  • Nejmenší Galxy S20 má mít 6,2palcový displej, 4000mAh baterii a jako jediná nenabídne TOF senzor.

Situace kolem modelů Galaxy S20 se opět komplikuje. Dostali jsme dnes totiž specifikace nejdražšího modelu Galaxy S20 Ultra 5G, které opět trochu mění výbavu telefonu. Byť tedy známe o telefonech mnohé, tak bude dost možná stále překvapení, s jakou spekulovanou variantou Samsung nakonec 11. února přijde.  

Reklama

Pojďme ale k těm specifikacím, které nám dodal Max Weinbach, jenž před pár dny ukázal také reálné fotografie Galaxy S20+ 5G. Lze mu tedy věřit. Podle něj nabídne Galaxy S20 Ultra 5G stále ještě microSD slot s podporou karet až od 1 TB. Snapdragon 865 má podporovat v základu 12 GB RAM jako u všech ostatních modelů Galaxy S20. Bude však i vyšší verze s neuvěřitelnými 16 GB RAM. Úložiště bude mít 128GB/256GB/512GB. 

Na zádech najdeme pouze u modelu Ultra nový 108Mpx hlavní fotoaparát. Má jej doplnit také 12Mpx širokoúhlý objektiv a 48Mpx teleobjektiv. O tom už delší dobu víme, mělo by se jednat o 5x optický zoom. Max však tvrdí, že půjde dokonce hned o 10x optický zoom. Zaručený je také TOF senzor. Pod těmito fotoaparáty najdeme velkou 5000mAh baterii s 45W nabíjením, jež dobije zařízení z 0 na 100 % během 74 minut.  

Reklama

Pokud jde o Galaxy S20+, najdeme v telefonu 6,7palcový Dynamic AMOLED displej s Quad HD rozlišením a průstřelem uprostřed čela. Pouze ve Full HD rozlišení bude pak možné zapnout 120 Hz. Hlavním fotoaparátem má být rovněž nový velký 12Mpx senzor, druhým fotoaparátem je 12Mpx širokoúhlý objektiv a nechybí ani TOF senzor. Zvláštně zní však další 64Mpx senzor, jímž by měl být logicky teleobjektiv

Základní Galaxy S20 se poté pochlubí 6,2palcovým displejem a vypustí ze své nabídky zadních fotoaparátů TOF senzor. U tohoto telefonu bude mít baterie stále solidních 4000 mAh. Specifikace kolem všech modelů se však skoro každý týden maličko poupraví, takže nelze říct, že budou telefony nabízet stoprocentně tento hardware. 

Reklama


Reklama

Reklama

Diskuze k článku...

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.