Nové makety ukazují iPhony 12 v plné kráse. Velikost nejmenšího modelu šokuje iPhone 12 bude úplný drobek

30. červen 2020
foto:  iupdate
  • O designu a velikostech chystaných iPhonů se spekuluje už nějakou dobu a tím spíš, když víme, že by jich mělo být až pět.
  • YouTube kanál iUpdate zveřejnil nové video s maketami iPhonů 12, které by měly přesně odpovídat tomu, jak budou zařízení vypadat.

Vyrobené makety vypadají opravdu realisticky a dávají znát, jak by mohly telefony vypadat a hlavně, jak budou zřejmě velké. Očekávat bychom měli několik variant telefonu - iPhone 12 (5,4"), iPhone 12 Max (6,1"), iPhone 12 Pro (6,1") a iPhone 12 Pro Max (6,7"). 

Reklama

Už dříve jsme psali, že klasický iPhone 12 s úhlopříčkou 5,4" má být daleko menší než současný nejnovější nejmenší model iPhone SE 2020. Nové video takovou skutečnost opravdu potvrzuje a rozdíl ve velikostech je opravdu signifikantní. Pokud navíc srovnáme nejmenší 5,4palcový model s největším 6,7" modelem, tak je to opravdu úlet. Klasický iPhone 12 se tak bude zřejmě pohybovat velikostně mezi iPhonem 5/5S/SE a iPhonem 6/6S/7/8/SE 2020. Pro ty, kteří hledají kompaktní telefon, by to mohla být ta nejlepší zpráva ze světa telefonů za poslední roky.

Ostatní modely už tolik svou velikostí nezaujmou. Akorát iPhone 12 Pro Max s 6,7" displejem bude prostě obří, ale to se dalo očekávat, že ano. Více o velikostech všech modelů se dozvíte v přiloženém videu.

Reklama

Reklama

Diskuze k článku...

0 komentářů
  • PetaKolmi-6. červenec 2020

    Vypadá to fajn, ale já jsem zastánce pádel s velkou obrazovkou :) Potřebuji se dívat na videa nebo upravovat fotky na větším displeji než na malé obrazovečce. ALe to je jenom můj názor tak mě prosím nehjtěte já taky nehejtím :) ;)

    Odpovědět 

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.