Nové hodiny od Samsungu a Galaxy Note 10+ jsou spolu na dalších fotkách Už víme, jak obě zařízení budou reálně vypadat

02.08.2019 13:58 / od Honza Nuc
Huawei Watch GT 2
  • Příští týden bude nabitý událostmi týkajících se Samsungu a bude to zcela jistě velkolepé.
  • V pondělí 5. srpna uvidíme nové Galaxy Watch Active 2 a dva dny na to, 7. srpna, konečně spatříme Galaxy Note 10 a Note 10+.
  • Několik dní před oficiálním představením nyní získáváme další reálné fotografie obou produktů.

Fotografie nových chytrých hodinek Galaxy Watch Active 2 se objevila na sociální síti a její autor tvrdí, že se opravdu jedná o ještě nepředstavené hodinky. Není ale zcela zřejmé, že se opravdu o druhou verzi hodinek jedná. Nezbude nám tedy nic jiného, že věřit, že jsou to Watch Active 2 v růžové barvě. Starší verze hodinek má tlačítka na boku ve tvaru kruhu, zatímco druhá verze je má mít spíše oválné. Na fotografii vypadají tlačítka více oválná, ale kvůli špatnému úhlu to také nemůžeme říct s přesností.

To u Samsungu Galaxy Note 10+ už jsme si jistí na sto procent, protože jednoduše žádný jiný telefon nemá průstřel uprostřed horní strany displeje. Na fotografii lze vidět i typická softwarová tlačítka nadstavby OneUI, takže tuto fotku můžeme označit za důvěryhodnou. Nové fotky nás také utvrdily v tom, že se nám prostě nový Galaxy Note 10 a Note 10+ líbí hlavně kvůli jeho ostřejším hranám připomínající třeba telefony Nokia Lumia 830 nebo 930. Návrat k ostřejším tvarům namísto zaobleným bychom opravdu uvítali.

Zopakujme si ale specifikace, které už o telefonu známe. Hlavní fotoaparát má mít 12 Mpx senzor s proměnlivou clonou f/1.5, f/1.8 a f/2.4. Druhý senzor má být taktéž 12 Mpx, ale širokoúhlý se světelností f/2.2 a třetí senzor je ToF. Co se týče procesoru, v evropských verzích bude Exynos 9825 a na jiných trzích dorazí s nejvýkonnějším Snapdragonem 855+. Co se týče dalších specifikací, ty si můžete přečíst v našem podrobnějším článku.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.