Nové fotky LG Wing ukazují zvláštní prostředí duálních displejů Zřejmě multimediální centrum

14.09.2020 12:00 / od Honza Nuc
foto:  SlashLeaks
  • Jihokorejský výrobce LG dnes představí nový telefon se dvěma displeji - LG Wing.
  • Pořád moc netušíme, jak bychom mohli využít nový typ konstrukce, ale s novými fotkami dostává využití jasnější obrysy.
  • Hraní, sledování videí či multitasking při řízení auta. Jsou to ale dostatečné důvody k tomu, aby LG takový telefon vyrobilo?

Oficiální představení nového modelu LG Wing 5G má odstartovat dnes v 16:00 našeho času (video níže v článku). Jihokorejský výrobce má konečně ukázat nový typ telefonu, který bude mít hlavní displej, jenž se bude dát otočit do horizontální polohy a tím pádem se objeví ještě jeden, poloviční displej ukrytý vespod. V posledních několika týdnech se objevily fotografie modelu Wing a také pár videí.

Nyní máme k dispozici další fotografii, kde je telefon vyfocený vedle zařízení Galaxy Note 20 Ultra od Samsungu. na první pohled to vypadá, že LG Wing 5G je o něco vyšší než zmíněný model od Samsungu a bude i o něco robustnější, za což samozřejmě mohou dva displeje. Zajímavější je ale to, že při otočení hlavního displeje do horizontální polohy se změní i prostředí systému. Prozatím není jasné, zda taková možnost bude volitelná nebo nikoliv.

Jedno je ale jasné - LG Wing 5G bude mít při vysunutém displeji nové prostředí vypadající jako v chytré televizi. Ikonky aplikací utvoří jakýsi seznam, který se bude dát posouvat do stran a vypadá to, že LG v "otevřeném" módu plánuje mít jakési multimediální centrum zaměřené na sledování videí, prohlížení fotografií a další. Více samozřejmě uvidíme až při oficiálním představení.

Zopakujme si ale pár specifikací, které o chystaném telefonu víme. Uvnitř má tepat procesor Qualcomm Snapdragon 765G v kombinaci s 8 GB RAM. Cenovka je prozatím obestřena tajemstvím. Některé zdroje hovoří o tom, že by měl LG Wing 5G stát 1000 dolarů, což je v přepočtu s českou daní 27 tisíc korun. Další zdroje však hovoří o cenovce, která v přepočtu i s daní dosahuje 37 tisíc korun. Ani jedna možnost ale není nijak přívětivá.

Reklama

Reklama

Diskuze k článku...

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.