Nová videa ukazují, jak bude Surface Duo zobrazovat notifikace Funkce se jmenuje Peek

28.02.2020 06:30 / od Michal Šrajer
JBL PartyBox 300
  • Funkce Peek umožňuje zařízení jen pootevřít, abyste se dostali k vašim notifikacím či zobrazení času.
  • Telefon bude fungovat zajímavě také během příchozích hovorů.

Po posledním měsíci plných úniků a fotek se na Surface Duo těším ještě více než po jeho podzimním představení. Telefon má dva 5,6palcové displeje spojené 360°pantem, díky kterému lze zařízení zavřít a schovat úplně displeje, rozložit je vedle sebe pro získání 8,3palcové plochy, nebo můžete displeje otočit zády k sobě a používat jen polovinu zařízení jako běžný telefon. 

To však ještě neznamená, že musí telefon nutně nějakým způsobem fungovat jen ve třech polohách. Surface Duo nabídne také nově odhalenou funkci jménem “Peek” (Náhlednutí). Díky ní můžete telefon je částečně pootevřít, abyste viděli nově příchozí notifikaci bez nutnosti rozkládat celý telefon. Video ukazuje funkci na příchozím hovoru, kdy uslyšíte vyzvánění a pootevřete displeje pro nahlédnutí kdo volá. Následně se můžete rozhodnout, zda displeje zavřete a odmítnete tak hovor, rozložíte displeje vedle sebe a můžete si vybrat, co budete dělat dále, nebo displeje rovnou otočíte zády k sobě, čímž hovor okamžitě přijmete. 

Stejně tak můžete ale displeje pootevřít, abyste si jen přečetli zprávy a rychle notifikace smazali. Případně se můžete takto jen podívat na čas. Microsoft si je zkrátka očividně vědom, že nebude moc pohodlné pro všechno hned rozevírat celý přístroj a pokouší se lidem usnadnit používání. Snad bude mít podobných triků Duo v rukávu ještě více.  Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.