Nokia 9.3 se má odhalit až v září. Celý rok po plánovaném vydání Tohle se může stát jen Nokii

12. duben 2020
1 min. čtení
0 videí
foto:  Nokia
  • Po nedávném odložení vlajkové Nokie kvůli celosvětové pandemii dostáváme přesnější datum představení.
  • Telefon se má ukázat celý rok po původně plánovaném vydání - v srpnu či září.

Vlajková Nokia 9.3 má nesmírně těžký život a to se ještě ani nestihla představit. Telefon se měl původně představit v září 2019, avšak mezitím stihl nabrat asi 4 odklady svého představení a vystřídal hned několik jmen. Jelikož jde o nástupce Nokia 9, mělo být původní jméno 9.1, ale vzhled k velkému množství zpoždění, z nichž poslední bylo oznámeno před pár dny, skočí Nokia rovnou na označení 9.3.

Reklama

Podle nejnovějších zpráv posunulo právě to poslední odložení představení zařízení až na srpen či září letošního roku. Telefon má tedy vyjít v původně plánovaný měsíc, jen o rok později. Je k neuvěření, jak obrovské problémy Nokia s vývojem vlajkových telefonů stále má. Nikdo jiný v tomto průmyslů neměl ani zdaleka dokonce roční odklad telefonu. Nokia tak prakticky přeskočila celou generaci a dle jména hned dvě.

Zároveň půjde Nokia proti velice silné konkurenci, která jí nic nedaruje. Ve stejném období vyjde Huawei Mate 40 Pro, Galaxy Note 20, Pixely 5 a samozřejmě nové iPhone 12 Pro, které budou nepochybně nejzajímavějšími iPhony posledních dvou let. Zaujmout bude tedy velice těžké, nemluvě o faktu, že bude muset telefon od Nokie překonat špatnou pověst svého předchůdce.

Hodí se také zmínit, že vlajková loď se má představit současně s Nokií 7.3. I ta je stejně jako Nokia 9.3 v současnosti údajně ve fázi testování prototypů, přičemž levnější Nokia 7.3 má prý hned dvě verze. Jednu s 5G a druhou bez ní. Není však vyloučeno, že se nedočkáme ještě dalšího odložení. Pokud bude pandemie pokračovat v plné síle až do léta, je odložení podle mě dokonce zaručeno.

Reklama

Reklama

Diskuze k článku...

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.