Niceboy Hive Pods 2: Dobrý zvuk a parádní výdrž

Slušná sluchátka za málo peněz
 • Skvělá výdrž baterie
 • Pohodový design
 • Slušný zvuk
 • Cena
 • microUSB
 • mohly by být lehce výraznější basy

Recenze produktu...

Pokud nejste mezi těmi, kterým nedělá problém koupit si sluchátka Apple Airpods nebo Galaxy Buds od Samsungu za několik tisíc korun, možná by se vám mohly zamlouvat sluchátka Niceboy Hive Pods 2. Mají hodně dobrou výdrž na jedno nabití a v pohodě zvuk. Mají i nějaká negativa?

Reklama

Design a baterie

Sluchátka Hive Pods 2 jsou již druhou generací, což je asi zřejmé, a Niceboy s nimi přináší vylepšení oproti první verzi. Dobíjecí krabička je nyní o něco menší a je vyrobená z měkkého matného plastu, jež je opravdu příjemný na dotek. Jako u každé dobíjecí krabičky, i zde chválím magnetické klapnutí víčka. Víko tak skvěle drží zavřené, ale ona už to bývá naštěstí samozřejmost. Co však nepotěší, je přítomnost konektoru microUSB, kterým sluchátka nabíjíte. Přece jen, hodně lidí už má dnes telefony s USB-C konektorem, a takto musíte tahat dva kabely - jeden k telefonu, druhý ke sluchátkům. 

Na druhou stranu výrobce uvádí, že výdrž sluchátek i s dobíjecí krabičkou činí až 35 hodin. Reálných je však okolo třiceti hodin, což je i tak velice uspokojivý výkon. Vždyť jen Apple AirPods vydrží necelých čtyřiadvacet hodin. Za delší výdrž může z části také Bluetooth 5.0, jež šetří energii a také zlepšuje dosah sluchátek. Při volání jsem zkoušel jít od telefonu na patnáct až dvacet metrů a stále byl zvuk v pořádku. Také při cestě přeplněným MHD či ve fitku byl signál sluchátek stabilní. Co se týče zvuku u videa, ten je překvapivě v pohodě, i když se jedná o sluchátka master-slave, tedy kdy jedno sluchátko předává následně signál druhému. Zpoždění videa je tedy neznatelné. 


Zvuk a funkce

Po zvukové stránce nejsou Hive Pods 2 špatná sluchátka. Musíte však brát v úvahu jejich cenu, tedy bez pár stovek dva tisíce korun. Kvalitu dražších sluchátek od Applu, Sony nebo Samsungu prostě čekat nemůžete. Nicméně i tak hrají Hive Pods 2 velice slušně. Hlasitost je ukázková a maximální výši hlasitosti asi ani nevyužijete. Hudba není ze sluchátek úplně špatná, ale ocenil bych lehce výraznější basy, zvuk by mohl být o něco plnější. V rámci cenovky jsou tak naprosto v normě. 

Potěší také odolnost vůči postříkání vodou. Sluchátka jsou tedy vhodná i na sportování a nějaký stékající pot při usilovném cvičení jim vůbec neublíží. Při běhání drží Hive Pods 2 naprosto bez problému a nemají tendenci se uvolňovat. Drží jako přibitá. A to je paradoxně i jeden z problémů sluchátek. Po pár hodinách z nich totiž nepříjemně bolí uši. Není to nic extrémního, ale pokud si je vyndáte po dvou hodinách z uší, ucítíte znatelnou úlevu. Pokud ale nemáte sluchátka přes hlavu a tedy i přes celé uši, je to problém všech špuntových sluchátek.

No a samozřejmě musím zmínit ovládání sluchátek. Ta stačí ovládat pomocí tlačítek v nich zabudovaných, kterými klasicky přepínáte hudbu, dáváte pauzu, přijímáte hovor a všechny tyhle klasické možnosti, které vám asi nemusím rozebírat dopodrobna. U Hive Pods 2 si však musíte zvyknout na intenzitu, kterou sluchátka mačkáte, neboť slabý poklep nic neudělá a silný vám propíchne bubínky.


Vyplatí se?

Niceboy Hive Pods 2 stojí momentálně 1690 korun jedná se o povedená sluchátka, jež vylepšují některé neduhy první generace. Výdrž okolo třiceti hodin je neskutečně dobrá, zvuk není sice úplně nejkvalitnější, ale budete s ním spokojení. Sluchátka se hodí jak na sport, tak na klasické nošení. Po delším poslechu vás však mohou bolet uši, to je však individuální a nemusí to platit u každého. Obecně hodnotím sluchátka velice dobře a nebál bych se je doporučit dál.

Parametry produktu...

Fotogalerie produktu...

Kde můžete zakoupit...

Seřadit od nejnižší ceny

techArena doporučuje...

Hurámobil.cz Hurámobil.cz 1 690 Kč
Reklama
Reklama

Diskuze k článku...

0 komentářů
 • stepanhrasek-11. červen 2020

  Největší plus? Univerzálnost (poslech hudby, telefonování, sledování filmů) a praktičnost (žádný kabel, dobíjení a úschova do krabičky) Za mě velice dobře zpracované sluchátka)

  Odpovědět 

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.