Neuvěříte! Takto tenké rámečky má mít iPhone 12 Pro Max Snad se jich skutečně dočkáme

29.04.2020 10:30 / od Michal Šrajer
foto:  Apple
  • Známý leaker nám ukázal, jak tenké rámečky by měl mít iPhone 12 Pro Max.
  • Stačila chvilka průzkumu, Photoshopu a kupodivu telefon od Samsungu.
  • Výsledkem je impozantní telefon, na kterým jsem už roky čekali.

@UniverseIce je už roky dvorním leakerem všeho kolem Samsungu. V podstatě každý větší úniky a informace kolem telefonů tohoto výrobce pochází od něj. Avšak sem tam přihodí Ice na Twitter také něco o očekávaných telefonech jiných značek, jako je Huawei, Xiaomi, Oppo, Vivo nebo dokonce Apple. Kupříkladu i před pár dny, když unikly detailní nákresy iPhonu 12 Pro Max s přesnými rozměry, přispěchal rychle také Ice a spekulace potvrdil i ze svých zdrojů.

To však není vše. Ice si velice rád hraje ve Photoshopu a vzhledem k nedávnému zjištění tak dostal nápad. Pokud budeme počítat černý lem kolem krycího skla displeje i samotný kovový rám, má současný iPhone 11 Pro Max zhruba 4,5 mm symetricky tenké rámečky. To znamená včetně brady. A podle @UniverseIce má mít letošní iPhone 12 Pro Max při stejném způsobu měření pouze 2,5 mm tenkou bradu. Což je podle všeho přesná šířka čela Galaxy A71.Ice tedy vzal své Galaxy A71, ve Photoshopu odstranil průstřel, otočil jen telefon vzhůru nohama a je to. Dostali jsme fotky brady iPhonu 12 Pro Max. Přesně takto tenké by přitom měly být rámečky kolem celého telefonu, jelikož si Apple zakládá na symetrických rámečcích. Pouze nahoře v čele by měl být samozřejmě nový menší notch.

Nutno říct, že kdyby vypadal nový iPhone 12 Pro Max skutečně takto, tak bychom byli všichni v redakci nadšení. U nového iPhonu by byly navíc extrémně tenké rámečky ještě více umocněny, jelikož má být kovový rám telefon zcela rovný a hrany ostré jako u iPhonu 5 či iPadu Pro. Nemluvě o faktu, že jsme se téměř všichni shodli, že bychom radši měli rovný displej s takto tenoučkými rámečky než po bocích zaoblený panel, jak je letos v módě. To už je ale věcí vkusu. Faktem zůstává, že letos bude iPhone 12 skutečně pohlednou placičkou.

Anketa
(hlasování ukončeno)
Jakému typu displeje dáváte přednost vy?
80% Rovný s tenkými rámečky (iPhone 12) Celkem hlasovalo: 118
Zobrazit výsledky
Rovný s tenkými rámečky (iPhone 12)Hlasovalo 94 (80%)
Po bocích zaoblený (Galaxy S20)Hlasovalo 15 (13%)
Všude zaoblený (Huawei P40 Pro)Hlasovalo 9 (8%)Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů
  • cunik.krochkroch-2. květen 2020

    Klídek Michale..a ruku na srdíčko. Jakkoliv dokonalej by ten iPhone 12 Pro Max byl, s cenovkou kolem 1500 euro je pro tebe nejestvujíci, když i 1200 eur za Sony Xperii Mark II jsi pokládal za přemrštěnou. Ty ceny jen reagují na to že peníze zrácejí svou hodnotu. Devalvují, jelikož centrální banky je masově tisknou.

    Odpovědět 

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.