Nečekaný selfie mistr. OnePlus Nord bude mít dvě 32Mpx + 8 Mpx přední kamerky Každým dnem vypadá Nord slibněji

27.06.2020 09:00 / od Michal Šrajer
  • Byť zatím všechny rendery a spekulace ukazovaly OnePlus Nord s malý průstřelem v displeji, tak finální produkt má být jiný.
  • Server Androidcentral.com má prý potvrzeno, že bude mít Nord hned dvě přední kamerky.
  • Jedna z nich bude naštěstí širokoúhlá, a nikoliv pro měření hloubky ostrosti.

Dostupné OnePlus Nord se má představit již za pár týdnů 10. července, a tak se množství úniků postupně zvyšuje. Dokonce jsme se dnes dozvěděli i něco zcela nového, o čem se dříve ani nespekulovalo. Už od samého začátku, kdy se objevily fotky levného OnePlus ještě pod jménem OnePlus 8 Lite, jsme totiž viděli telefon vždy s jedním malým průstřelem pro před kamerku uprostřed čela. Stejně jako procesor a výbava zadních fotoaparátů se však patrně i kamerka nakonec změnila.  

Podle dnešních zpráv ze serveru Androidcentral.com je prý na 100 % potvrzeno, že OnePlus Nord bude mít nakonec jako první OnePlus duální přední kameru. Telefon má mít podobně velký duální průstřel jako Huawei P40 Pro v levém horním rohu pro 32 Mpx hlavní kamerku a 8Mpx širokoúhlou.

  

To znamená, že nejlevnější OnePlus bude mít patrně ty nejlepší přední fotoaparáty výrobce. Už od OnePlus 3T měly totiž telefony vždy jen 16Mpx přední kamerku. Senzory se samozřejmě v průběhu let měnily, ale nové kombo v modelu Nord bude zaručeně něco mnohem lepšího.  

Zkrátka vypadá OnePlus Nord se Snapdragonem 765G a 90Hz AMOLED displejem opět o něco lákavěji. Jestli takovýto telefon skutečně přijde i do Evropy s cenou pod 10 tisíc korun, jak se zatím stále spekuluje, tak se máme skutečně na co těšit.  


Diskuze k článku...

0 komentářů
  • cunik.krochkroch-28. červen 2020

    Tú cenu nemôžete očakávať vážne! Medzi 11 900 a 14 500 Kč - OK. Jestvuje jediný spôsob, ako by mohla byť NORD-ka za 10 000 Kč - ak by nemal optickú stabilizáciu a šetrilo by sa aj na výbave. Teda v krabičke len holý mobil a adaptér, nič viac. To by ste chceli?

    Odpovědět 

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.