Nasvědčuje nové označení vlajkových LG sjednocení řady G a V? Mohlo by se tak stát v roce 2021

11.07.2019 15:21 / od Michal Šrajer
Huawei Watch GT 2
  • LG si právě zaregistrovalo označení G10 pro rok 2021 a zároveň také G20, G30 a G40.
  • Změna číslování je jasnou volbou z hlediska psychologie nakupujících a stejně se rozhodlo už třeba Huawei.
  • Zároveň však může jméno nasvědčovat spekulovanému sjednocení řady G a V.

Byť už nejsou dávno prodeje LG to, čím kdysi bývaly, patří jméno značky stále mezi ty vůbec nejznámější a největší. Jen je pro společnost těžké najít ten správný recept, které by nalákal zpět spoustu nových i starých uživatelů zpět k LG. Očividně se však stále snaží a byť vydání LG G8 a G8S je zkrátka jeden velký zmatek, tak už nyní se hledí do budoucnosti. 

Příští rok můžeme rozhodně očekávat příchod LG G9, jelikož toto jméno má LG už nějaký ten rok zaregistrované. Přeci jen si musejí výrobci vždy všechno chystat dlouho dopředu. Kupříkladu jsme se minulý rok také dozvěděli, že si společnost registrovala už tehdy jména V50, V60, V70, V80 i V90. To však samozřejmě nutně neznamená, že se všech těchto telefonů dočkáme, LG si chce pro jistotu jen zabrat jména. 


Nelze se tedy divit, že už nyní máme registraci také na G10 a jeho následovníky, kteří ovšem nesou jména právě ve stylu řady V či vlajek Huawei. Další modely mají totiž nést označení G20, G30 a G40. Proč se takto změnilo označení? Běžní zákazníci, kteří si o telefonech běžně nečtou jako my, jsou vcelku snadnou sebrankou a jednoduše označení G11 či G12 vypadá a zní špatně. Nemluvě o faktu, že lidé zkrátka stále slyší více u elektroniky na vyšší čísla (čím větší číslo, tím lepší). 

Zároveň by však mohlo být nové označení záminkou pro již dlouhou spekulované spojení řady G a V. Podle všeho LG nyní překřtilo telefony řady V z profesionálních video strojů na svou 5G řadu. Je tedy jisté, že ještě příští rok se dočkáme dalšího modelu, ale v roce 2021, kdy už má přijít LG G10 bude 5G síť už vcelku rozšířenou záležitostí a každá vlajka už bude 5G. Proto by dávalo smysl, že by se právě tehdy spojily řady a dvouciferné označování řady V by se spojilo s písmenkem G.  

Zároveň se hodí zmínit, že ve formuláři nevidíme registrované jméno G10 ThinQ a já pouze doufám, že se LG tohoto vcelku hloupého a nic neříkajícího názvu zase zbaví. ThinQ má značit veškerou chytrou elektroniku a propojenou domácnost od LG, avšak u telefonů zní zkratka směšně a je zcela zbytečné. Když už se bude měnit číslování vlajek, tak proč neupravit ta jména ještě trochu víc.  


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.