Nástupce řady LG G se bude jmenovat LG Velvet Prosté a elegantní jméno

14.04.2020 05:00 / od Michal Šrajer
foto:  LG
  • Namísto LG G9 se letos dočkáme podle všeho zcela nové řady telefonů LG.
  • První kousek této řady bude mít zaoblený displej, Snapdragon 765G a možná i 192Mpx fotoaparát.
  • Ponese přitom jméno LG Velvet, jež má evokovat luxus a prémiový pocit z telefonu.

Už je tomu nějaký ten týden, co jsme se dozvěděli, že LG hodlá letos skutečně zrušit svou vlajkovou řadu telefonů G. Spekulovalo se o tom už asi dva roky a nyní nadešel ten čas. Co je zvláštnější, tak vlajkovou řadu nahradí na první pohled řada vyšší střední třídy, nebo to tak alespoň působí dle procesoru. Zároveň by se daly však telefony používající Snapdragon 765G označit jako “budget” vlajky, jelikož výkonu má tento procesor na rozdávání a cena je zároveň stále vyšší.

Nicméně, to všechno už víme. Ostatně nám LG před pár dny poodhalilo také design, kterým se má chystaný smartphone pochlubit. Nový vzhled se jmenuje “raindrop” (dešťvá kapsa) podle konfigurace zadní fotoaparátů a vypadá skutečně elegantně. Rozhodně lepší než trend obřích fotomodulů, s kterým se nyní musíme vypořádávat. Na přední straně pak najdeme velice moderní displej s výrazně zaoblenými boky.

Jaké ponese však telefon nové řady vůbec jméno? Bude LG pokračovat s písmeny v názvech? Zatím to tak nevypadá, jelikož LG oficiálně prozradilo, že nová řada se pude jmenovat Velvet. Toto jméno má prý evokovat luxus a prémiovost nového telefonu, při jehož vývoji se LG zeměřilo právě na úžasnou konstrukci a pocit z telefonu.

Mně osobně by se LG Velvet velice líbilo, ale je velice pravděpodobné, že pouze u slova Velvet nezůstaneme. Patrně se k němu něco připojí ještě něco a ve výsledku tak dostaneme něco jako Velvet 10 či Velvet X. Rád se ale nechám vyvézt z omylu. Byť bych byl mnohem raději, kdyby se změnila společně se jménem výrazně také nadstavba a přístup LG k aktualizacím, ale to už bych chtěl moc. Všechno o telefonu se do puntíku dozvíme snad již 15. května, kdy se má telefon údajně odhalit.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.