Nadupané Redmi K30 Pro bude mít obří chlazení, ale pouze 60Hz displej Snad bude přívětivá cena

19.03.2020 16:20 / od Michal Šrajer
JBL PartyBox 300
  • Redmi K30 Pro se má oficiálně naplno odhalit již 24. března.
  • Telefon bude mít podle všeho největší chladící komoru, jaká kdy ve smartphonu byla.
  • Bohužel je však zklamáním 60Hz AMOLED displej.

S rychle se blížícím představením se stupňují oficiální informace o vlajkovém Redmi K30 Pro. Přeci jen je nutné lidi pořádné nalákat. Byť přinejmenším hráče a přívržence plynulého obrazu chystaný smartphone bohužel podle posledních informací možná spíše odradí. Zatímco levnější Redmi K30 nabízí moderní 120 Hz IPS displej, tak u dražšího modelu se Xiaomi rozhodlo pro ověřenou klasiku. Nebude tady ani 90Hz displej, namísto toho zde najdeme tradiční 60Hz AMOLED panel od Samsungu

To je nepochybně obrovským zklamáním, avšak není všem dnům konec. Telefon bude mí stále své přednosti. I ten samotný displej může pár z vás potěšit tím, že nemá žádný průstřel ani notch. Najdeme zde stejně jako v předchůdci vyjíždějící selfie kamerku. Zároveň najdeme čtečku otisků prstů pod displejem, nechybí 3,5mm jack a záda mají výrazně pozměněný design oproti základnímu Redmi K30. Nutno říct, že “Pročkový” model se mi líbí daleko více.  

Novinkou bude také výrazně posílené chlazení Snapdragonu 865 5G. Redmi dokonce tvrdí, že jejich chystaná vlajka bude mít tu největší chladící komoru, jaká kdy v telefonu byla. Podle všeho je pro srovnaní třikrát větší jak v Honoru V30 Pro a podle interních testů je rozdíl teploty v zátěži více jak 3°C.  

Posledními novými poznatky z dnešního dne jsou barevné varianty telefonu. K dispozici bude v již dlouho prezentované zelené, bílé a také fialově barvě. Drobnou zajímavostí je následně také fakt, že Redmi K30 Pro bude oficiálním partnerem filmu Rychle a Zběsile 9. Zda se partnerství projeví nějak i v samotném filmu, jako tomu bylo vždy ve filmech James Bond s Xperií, zatím nevíme. Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.