Nádherné véčko Galaxy Z Flip nás láká v novém videu Už se těšíme

14.01.2020 16:17 / od Michal Šrajer
JBL BAR 5.1
  • Ohebné véčko od Samsungu se objevuje v novém videu od LetsGoDigital.
  • Telefon má rovněž díky certifikaci nabíjecího adaptérů potvrzeno jméno Galaxy Z Flip.

Nedávno jsme se dozvěděli, že ohebné véčko od Samsungu ponese patrně nakonec jméno Galaxy Z Flip, které nyní potvrzuje rovněž registrace jeho nabíjecího adaptéru. Právě tohoto zařízení dostáváme ovšem zároveň další vysoce kvalitní rendery. Jako obvykle pochází z LetsGoDigital a můžeme na nich vidět Galaxy z Flip ze všech úhlů. Prozatím pochopitelně nemůžeme vědět, zda bude zařízení vypadat přesně takhle, ale vzhledem k brzkému odhalení již 11. února, už nás asi moc změn nečeká. 

V každém případě vypadá na videu ohebný Samsung fantasticky. Zařízení se mi libí vzhledem i myšlenkou mnohem více než stávající Fold. I když jde vidět podobný designový jazyk. Dle renderů má ohebný 6,7palcový displej krytý výjimečně sklem vcelku tenké rámečky a průstřel. Na zádech je pak pouze duální fotoaparát a vedle něj najdeme maličkatý sekundární displej, na němž se zobrazuje pouze čas, datum a případná upozornění. 

Pokud jde o další specifikace, očekáváme v průstřelu 10Mpx kamerku ze současných vlajkových Samsungů a zařízení nebude mít 3,5mm jack. Zůstane pouze USB-C pro pouze 15W nabíjení, jež dostanete v balení. Pohonnou jednotkou se má stát dnes již loňský Snapdragon 855, který zaručí dostatečně vysoký výkon. Nebude to samozřejmě nejsilnější telefon na trhu, ale pokud tato volba přispěla k nižší ceně, která má být stále dle spekulací kolem 25 tisíc korun, tak s tím nemám sebemenší problém.  
Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.