Nabušené herní novinky od HP OMEN jsou tady. Sazí hlavně na bezdrátové technologie Která z nich vás zaujme nejvíce?

16.09.2020 12:00 / od Petr Kubec
  • HP OMEN představuje hromadu nového herního příslušenství, od nejrychlejšího nabíjení bezdrátové myše po ultimátní herní počítač.
  • A navíc i za velmi příjemné ceny, které rozhodně zaujmou mnoho hráčů.

HP OMEN přichází s několika novinkami, které zajisté ocení nejen ostřílení hráči, ale i nováčci. Chlubí se mimojiné bezdrátovou myší OMEN Vector, která za 1 499 korun nabízí to nejrychlejší nabíjení na světě. A to prý 5 minut nabíjení na 10 hodin provozu a po 90ti minutovém nabíjení vydrží prý celých 180 hodin hraní. Jako bonus nabízí i přenastavitelné podsvícení, možnost nastavení bočních tlačítek a výdrž až 50 milionů kliknutí. Spolu s ní přichází i náhlavní souprava OMEN Blast, která za svou příjemnou cenu 1 599 korun poskytne kupříkladu 53mm měniče, 7.1 prostorový zvuk a pasivní potlačení šumu, aby bylo při hraní slyšet pouze vás.

Základem každého hraní je však výkoný počítač, proto OMEN představuje i stolní PC OMEN 30L, který za necelých 30 tisíc bude obsahovat i nejnovější grafické karty od Nvidie řady RTX 3000 s podporou až 8K hraní. Navíc i samotný case, plně kovová s nastavitelným RPG podsvícením, zajisté přiláká nejeden závistný pohled. Pohánět jej bude procesor AMD Ryzen 7 3700X, který se svými osmi jádry a 3,6 GHz (4,4 GHz Boost) nebude mít problém s jakoukoliv novou hrou, spolu s 16 GB DDR4 RAM.

Sestavu novinek doplňují další herní bezdrátová sluchátka OMEN Frequency, které nabízí výdrž až 30 hodin, 7.1 prostorový zvuk, nabíjení přes USB-C, extrémně malé zpoždění zvuku, které hráči potřebují, možnost připojení i ke konzolím přes 3,5 mm jack, a rozhodně si tak obhajují svou vyšší cenovku 3 090 korun. No a na závěr se nám představuje i herní bezdrátová klávesnice Omen Spacer, která se svou výdrží 70 hodin nijak nezaostává, a duo herních monitorů HP X24ih od 4 490 korun, oba s 144 Hz IPS displeji a 1 ms odezvou pro ještě lepší herní zážitek. Vybere si tak zkrátka každý a můžete si tedy HP zařídit kompletní bezdrátovou herní sestavu.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.