Motorola začne v Indii prodávat vlastní Android televizi Další přírůstek do televizního odvětví

17.09.2019 13:34 / od Honza Nuc
JBL PartyBox 300
  • Nedlouho poté, co OnePlus představilo svou první chytrou televizi, oznámila společnost Motorola, že bude mít také chytrou televizi.
  • Televize bude dostupná v několika velikostech a nabídne operační systém Android TV.

Motorola odhlalila hned několik televizí s IPS displeji s úhlopříčkami od 32 do 65 palců (81 až 65 centimetrů). Společnost u displejů slibuje skvělý obraz díky technologii Dolby Vision a HDR 10. Televize poběží na operačním systému Android 9 pro televize a Motorola ji bude dodávat i s herním ovladačem pro Android televize.


Televize s menšími úhlopříčkami budou mít rozlišení Full HD, zatímco zařízení s úhlopříčkami nad 42 palců budou mít 4K. Motorola uvedla, že displeje nabídnou skvělou svítivost a jsou uzpůsobené pro bollywoodské filmy, které jsou v Indii samozřejmě oblíbené. Televize mají mít také skvělé pozorovací úhly, pro hry budou mít grafický čip Mali 450 a 2,25 GB RAM v kombinaci s 16 GB vnitřním úložištěm. Zvuk zajistí 30W reproduktory s DTS Tru Sound a Dolby Audio.

Motorola TV bude dostupná v Indii už 29. září a cenovka bude začínat na 200 dolarech za nejmenší variantu a končit na 910 dolarech za největší variantu. Teď už jen aby představilo také OnePlus svou konkurenci a přidalo se tak Motorole a Honoru jakožto čistě mobilní výrobce, který letos přišel také na televizní trh. Možná jsme svědky počátku dalšího trendu.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.