Motorola One Vision s čistým Androidem a průstřelem v displeji je v prodeji Zaměřen na fotografii

16.05.2019 11:07 / od Honza Nuc
/Photos/xiaomi_mi_8_lite_foto__23_.jpg
  • Motorola začala prodávat nový telefon One Vision, který je zaměřený hlavně na focení
  • Za svou cenovku kolo 7,5 tisíce korun by měl nabídnout skvělý fotoaparát s nočním režimem

Na českém trhu se dnes začala prodávat nová Motorola One Vision. Ta za cenu okolo 7,5 tisíce korun nabízí u Motoroly poměrně nový design. Na přední straně je 6,3" Full HD+ Cinema Vision displej v poměru stran 21:9. Stejný poměr stran má třeba i Sony Xperia 1 a displej tak bude na telefony nezvykle protáhlý a určený na sledování filmů a videí. V levém horním rohu displeje je průstřel pro 25 megapixelový fotoaparát. Na zadní straně jsou pak dva fotoaparáty a čtečka otisků prstů v kruhovém logu.

Motorola se fotoaparáty u One Vision chlubí. Hlavní fotoaparát má 48 megapixelů se světelností f/1.7 a druhý senzor pro hloubku ostrosti má 5 megapixelů se světelností f/2.2. Podle Motoroly fotí One Vision skvěle v noci díky tomu, že spojuje čtyři pixely do jednoho a senzor má tak až čtyřikrát více světla. Jak opravdu fotí prozatím nevíme a zjistíme to až budeme mít telefon v ruce. Video dokáže natáčet až ve 4K při 30 snímcích za sekundu a má optickou stabilizaci obrazu.

Uvnitř telefonu tepe procesor od společnosti Samsung, konkrétně Exynos 9609 v kombinaci se 4GB RAM a 128 GB interního úložiště. Celý systém běží na nejnovějším Androidu One. Samozřejmě potěší USB-C s 15W rychlonabíjením, protože má telefon  baterii o kapacitě 3500 mAh. Zařízení je možné zakoupit v modré a bronzové variantě.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.