Motorola One Hyper nabídne rychlé nabíjení a foťák jako v Redmi Note 8 Pro Bude vůbec stát za to?

04.12.2019 15:16 / od Honza Nuc
JBL PartyBox 300
  • Motorola představila nový telefon s názvem One Hyper, který jako první telefon této značky nabízí vyjíždějící přední kamerku.
  • Specifikace jsou černobílé. To znamená, že má telefon své plusy, ale i několik nepříjemných překvapení, mezi nimiž může být i cena.

Přední vyjíždějící kamerka zajistila, aby v displeji nemusel být žádný výřez či průstřel. Přesto si zanechala Motorola One Hyper větší bradu. Samotná přední kamerka nabízí rozlišení 32 Mpx. Co se týče displeje, ten má úhlopříčku 6,5", rozlišení 2340 x 1080 pixelů a jde pouze o IPS panel, což zamrzíNa zadní straně jsou dva fotoaparáty v zajímavé vertikálně usazeném modulu. Hlavní fotoaparát má 64 Mpx a druhý je 8 Mpx širokoúhlý objektiv se záběrem 118°. Vedle fotoaparátů je dále i laserové ostření.

Důležité je zmínit, že telefon má stejný 64 Mpx senzor jako Xiaomi Redmi Note 8 Pro, které stojí okolo 7 tisíc korun. Zato Motorola One Hyper má stát 399 dolarů, což je zhruba 11 200 korun s daní. Za tu cenu tedy můžete mít stejný fotoaparát i levněji, nebo naopak za stejnou cenu daleko lepší. Ale nepředbíhejme a podívejme se na další specifikace.

Uvnitř telefonu tepe opět Qualcomm Snapdragon 675. Procesor je tedy stejný jako v námi nedávno recenzovaném telefonu Motorola One Zoom, případně také v Samsung Galaxy A70. Není to nejlepší procesor a klidně bychom ho viděli spíš v levnějších telefonech než v zařízeních, která jsou dražší deseti tisíc korun. Procesoru pak asistují pouze 4 GB RAM a 128 GB vnitřní úložiště. Telefon poběží na nejnovějším systému Android 10, avšak bohužel už chybí certifikace Android One, byť by jméno telefonu napovídalo jinak.

V telefonu je baterie o kapacitě 4000 mAh, což slibuje dobrou výdrž a navíc k tomu dostanete 45W "hyper nabíjení", což je prozatím nejrychlejší nabíjení, které zatím telefony mají. Potěší taktéž 3,5 milimetrový konektor pro zapojení sluchátek, který už z telefonů rychle mizí. Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.