Motorola odhalí možná už za dva týdny levnější Edge Lite Ta cena je však na pováženou

25.06.2020 12:30 / od Michal Šrajer
  • Rodinku nových telefonů řady Motorola Edge má údajně doplnit třetí nejlevnější model.
  • Výbava jde však proti tvrzení o nižší ceně, jelikož zde máme najít Snapdragon 765, velkou baterku a celkem šest fotoaparátů.
  • Možná se telefon představí už 7. července.

Už pár dní se hovoří o dalším telefonu od Motoroly nové řady Edge. Patrně není základní Edge pro lidi stále dostatečně cenově atraktivní a Motorola má velkou mezeru v cenovce mezi 9 až 13 tisíci, takže by nový model dával smysl. Právě sem by mohla teoreticky zapadnou Motorola Edge Lite. Bohužel však skutečně jen teoreticky, podle uniklých specifikací totiž nejde úplně o Lite model, ale spíše jen jinou verzi Motoroly Edge. 

Telefon má mít stejný 6,7palcový Full HD+ AMOLED displej s 90 Hz a výrazně zaoblenými boky. Už tento panel musí dost zvedat cenu. K tomu musíme připočítat Snapdragon 765G, 4800mAh baterii a čtveřici fotoaparátů na zádech v čele se 48Mpx hlavním senzorem. Dokonce i vepředu mají být dvě kamerky. To mi zkrátka nepřijde jako odlehčený model a rozhodně bych nečekal, že takový telefon od Motoroly bude stát třeba 11 tisíc korun, ale rád se nechám překvapit. Přeci jen se spekuluje o ceně 399 eur, což dává právě zmiňovaných 11 tisíc korun.

Více se dozvíme možná už brzy. Společnost má totiž údajně naplánovanou konferenci s novým zařízeními na 7. července. To by znamenalo, že by Motorola o tři dny porazila OnePlus, které má představit záhy podobně vybavené OnePlus Z/OnePlus Nord. Tak schválně, kdo v tomto souboji vyhraje.   


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.