Moto Z4 Play nabídne velice tenké rámečky, mini notch a jen jeden hlavní fotoaparát Stále tu je také podpora stávajících Moto Mods

03.01.2019 11:30 / od Michal Šrajer
/Photos/HONOR_8X_3.jpg
  • Moto Z4 Play navazuje na zavedený design, jelikož si zachovává podporu Moto Mods
  • Displej nabídne 6,2 palců, miniaturní výřez a velice tenké rámečky celkově
  • Do tenkého těla se vměstná také USB-C či 3,5mm jack, ale překvapením je především pouze jeden hlavní fotoaparát

Design Motorol se nemusí každému líbit, ale originálnost mu nelze upřít. Mně osobně se nové Motoroly vždy velice líbíly a obzvláště pak vyšší řada Z. Právě té se týkají dnešní rendery, na kterých ovšem nenajdeme vlajkovou Motorolu Moto Z4 se Snapdragonem 855. To nás ovšem nemusí trápit, jelikož budoucnost vlajkových Motorol je vzhledem k posledním letem pochybná a pravděpodobně se k nám stejně opět nedostane. 

Mnohem relevantnější je tak pro náš trh Moto Z4 Play, jež se vystavuje v novém videu. Vidět můžeme stále tradiční design s výrazně vystouplým hlavním fotoaparátem v kruhovém modulu. Důvodem nulových změn jsou dolní zlaté piny, které slibují opět kompatibilitu s již vydanými Moto Mods. Přesto může překvapit, že podle všeho bude mít novinka jen jeden hlavní fotoaparát, jenž je doplněn pouze o blesk a laserové ostření. 


Samotná záda jsou poté vyhotovena ze skla a čtečka otisků prstů zůstane pravděpodobně na zádech v logu výrobce. Nemá chybět ani USB-C, pro klasiky se najde i 3,5mm jack a tloušťka má být pouhých 7,25 mm. Ohledně výbavy nemáme jasno, ale lze očekávat ve slabší verzi Play procesor řady Snapdragon 600, takže nepočítejte s 5G připojením. To podporují jen vlajkové procesory. 

Největší novinkou bude tak nepochybně přední strana s 6,2palcovým displejem. Ten má na Motorolu velice tenké rámečky, a to nejen kvůli miniaturnímu notchi pro přední kamerku. Boční rámečky i brada jsou velice tenké. Dokonce tak tenké, že si Motorola nemohla dát své jméno na bradu zařízení, jak to má ve zvyku. A to už je co říct. Kdy se zařízení dočkáme však zatím bohužel nevíme.  


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.