Moto G Stylus a G Power jsou skvělou střední třídou nového roku Zajímavá zařízení

07.02.2020 18:00 / od Honza Nuc
foto:  Samsung foto:  Motorola
  • Společnost Motorola dnes představila nové dva modely s názvem Moto G8 Power a Moto G8 Stylus.

Moto G8 Power

Motorola se u modelu G8 Power zaměřila především na velkou baterii o kapacitě 5000 mAh. Ostatně ve všech propagačních i tiskových materiálech se tím společnost chlubí a jde poznat, že je to gró celého telefonu. S telefonem tak v pohodě při normálním používání vydržíte v pohodě dva dny, možná i více. 

Zaujme určitě i 6,4" displej s rozlišením Full HD+ rozlišením. Uvnitř telefonu tepe procesor Qualcomm Snapdragon 665, který mají například i telefony Xiaomi Redmi Note 8 nebo Realme 5. Procesoru asistují 4 GB RAM a 128GB vnitřní úložiště. Na zadní straně jsou čtyři fotoaparáty, z čehož je 16Mpx hlavní objektiv, 8Mpx širokoúhlý senzor a 8Mpx teleobjektiv.

Jako poslední a nejméně užitečný senzor je zde 2Mpx makro. Přední selfie kamera je schovaná v průstřelu displeje. No a čtečku otisků prstů nalezneme taktéž na zadní straně. Bohužel telefonu chybí NFC pro placení telefonem. Na druhou stranu má zařízení alespoň 3,5 milimetrový konektor pro zapojení sluchátek.

Cenovka nového modelu bude v České republice 5 699 korun.


Moto G8 Stylus

Motorola s přídomkem Stylus nabízí taktéž 6,4" displej s Full HD+ rozlišením a selfie kamerkou v průstřelu displeje. Uvnitř telefonu tepe procesor Snapdragon 665 v kombinaci se 4GB RAM a 128GB vnitřním úložištěm. Bohužel zde nenajdeme NFC ani bezdrátové nabíjení.

Zařízení má však nalákat na něco jiného. Tím je stylus, který je schovaný uvnitř zařízení a vytahuje se ze spodní strany. Stylus je dobrá věc pro psaní poznámek či kreslení a podepisování dokumentů. Bohužel se však nejedná o takový stylus, jaký najdeme u Samsung Galaxy Note 10. Stylus u Motoroly totiž nenabízí žádné tlačítko, jímž by se dalo ovládat fotoaparát a podobně. 

I tak se jedná o zajímavé zařízení se 4000 mAh baterii a 48Mpx hlavním fotoaparátem, který produkuje 12Mpx snímky, jelikož spojuje 4 pixely do jednoho.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.