71g, 15,3mm tloušťka
Pam. karta microSD
| KONSTRUKCE | 71 g, 115 mm, 49,5 mm, 15,3 mm |
| DISPLEJ | 1.77 " |
| STAV | Nový |
| KONSTRUKCE | Klasická |
| HMOTNOST | 71 g |
| VÝŠKA | 115 mm |
| ŠÍŘKA | 49,5 mm |
| HLOUBKA | 15,3 mm |
| BARVA | Šedá |
| ANTUTU BENCHMARK | 0 bodů |
| PAMĚŤOVÁ KARTA | microSD |
| MAXIMÁLNÍ VELIKOST KARTY | 16 GB |
| OPERAČNÍ SYSTÉM | Bez operačního systému |
| KAPACITA BATERIE | 800 mAh |
| VYMĚNITELNÁ BATERIE | Ano |
| SYSTÉMOVÝ KONEKTOR | micro USB |
| BLUETOOTH | Ano |
| KONEKTOR JACK 3,5MM | Ano |
| FM RÁDIO | Ano |
| TYP SIM | microSIM |
| PODPORA DVOU SIM KARET | Ano |
| ÚHLOPŘÍČKA DISPLEJE | 1.77 " |
| ROZLIŠENÍ DISPLEJE | 128 x 60 bodů |
| TECHNOLOGIE DISPLEJE | TFT |
| ROZLIŠENÍ HLAVNÍHO ZADNÍHO FOTOAPARÁTU | 1.2 Mpx |
| PODPORA SATELITŮ GPS | n |
| ČESKÁ LOKALIZACE | Ano |
| DISTRIBUCE | CZ |
Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.
Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.
V případě
opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.
Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.
Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.
Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?
Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.
Aby naše webové stránky fungovaly správně, našli jste na nich, co hledáte, ušetřili spoustu času a nezobrazovaly se vám věci, které Vás nezajímají, potřebujeme od Vás souhlas se zpracováním souborů cookies, tj. malých souborů, které se ukládají ve vašem prohlížeči.