184g, 9.3mm tloušťka
Android 7.0 (Nougat)
16GB uživ. paměti, Pam. karta microSD
| KONSTRUKCE | 184 g, 157 mm, 77 mm, 9.3 mm |
| PAMĚŤ | uživ. paměť 16 GB, 2 GB |
| DISPLEJ | 5.5 " |
| STAV | Nový |
| KONSTRUKCE | Dotyková |
| HMOTNOST | 184 g |
| VÝŠKA | 157 mm |
| ŠÍŘKA | 77 mm |
| HLOUBKA | 9.3 mm |
| BARVA | Černá |
| TYP PROCESORU | MediaTek 6737T |
| FREKVENCE PROCESORU | 1500 MHz |
| POČET JADER PROCESORU | 4 |
| UŽIVATELSKÁ PAMĚŤ | 16 GB |
| PAMĚŤOVÁ KARTA | microSD |
| MAXIMÁLNÍ VELIKOST KARTY | 64 GB |
| PAMĚŤ RAM | 2 GB |
| OPERAČNÍ SYSTÉM | Android |
| VERZE OS | Android 7.0 (Nougat) |
| KAPACITA BATERIE | 5000 mAh |
| RYCHLONABÍJENÍ | Ano |
| PODPORA 4G (LTE) | Ano |
| PÁSMA 4G (LTE) | 800, 1800, 2100, 2600 MHz |
| SYSTÉMOVÝ KONEKTOR | micro USB |
| BLUETOOTH | Ano |
| WI-FI | Ano |
| KONEKTOR JACK 3,5MM | Ano |
| STEREO REPRODUKTORY | Ano |
| FM RÁDIO | Ano |
| TYP SIM | 1x microSIM 1x miniSIM |
| PODPORA DVOU SIM KARET | Ano |
| ÚHLOPŘÍČKA DISPLEJE | 5.5 " |
| ROZLIŠENÍ DISPLEJE | 1920 x 1080 bodů |
| TECHNOLOGIE DISPLEJE | IPS |
| POČET BAREV | 8 bit |
| ROZLIŠENÍ HLAVNÍHO ZADNÍHO FOTOAPARÁTU | 8 Mpx |
| ROZLIŠENÍ PŘEDNÍHO FOTOAPARÁTU | 5 Mpx |
| ČTEČKA OTISKU PRSTŮ | Ano |
| GPS MODUL | Ano |
| ČESKÁ LOKALIZACE | Ano |
| DISTRIBUCE | CZ |
Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.
Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.
V případě
opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.
Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.
Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.
Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?
Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.
Aby naše webové stránky fungovaly správně, našli jste na nich, co hledáte, ušetřili spoustu času a nezobrazovaly se vám věci, které Vás nezajímají, potřebujeme od Vás souhlas se zpracováním souborů cookies, tj. malých souborů, které se ukládají ve vašem prohlížeči.