Mnohem menší krabička a kabel. Víc k iPhonu 12 nedostaneme Vadí vám to? Hlasujte v anketě

2. červenec 2020
1 min. čtení
0 videí

Diskuze k článku...

0 komentářů
 • PetaKolmi-6. červenec 2020

  Tady je problém v tom, co tak čtu všude na internetu, že lidí si pletou pojmy a dojmy.. Že když někdo zmíní nabíječku, tak všichni si myslí že dostanou jen mobil a to je vše.. Mělo by se uvést na pravou míru že nedostanete v krabičce ten síťový adaptér ALE POUZE jenom USB kabel. Protože lidi když řeknou nabíječka tak si představí USB kabel spolu s tím co se dává do zásuvky :D A to je chyba a nedorozumění. Každý doma má v šuplíku jeden adaptér co se dává do elektriky. A navíc usb kabel od Applu jde strčit i do adaptéru od jakéhokoliv výrobce. ;) Díky za přečtení mého komentu, doufám že vám všem to dojde :)

  Odpovědět 
 • Daniel povolný-2. červenec 2020

  Mě osobně je to dost nepříjemné nikdy jsem neměl iphone takže nemám jejich nabíječku a co si budeme, určitě tady není nikdo kdo si koupí telefon za 22k nebo víc a má na nabíječce napsáno xiaomi nebo nokia. Je to způsob jak ušetřit planetu, ale bylo by lepší kdyby sjednotili konektory na USB-c. I telefon bez konektorů, docela dávno jsem dělal prezentaci do školy a protože mám rád svoje věci chtěl jsem použít svůj notebook a byl i problém s konektory protože promítačky máme na WGA ale já mám jen HDMI takže jsem musel nosit vlastní kabel a jak by to potom bylo s něčím jiným bez konektorů. Prostě jsi myslím že na to alespoň v Česku nejsme připravení. Chápu to airpods ale ne u telefonů.

  Odpovědět 
  • PetaKolmi>Daniel povolný-6. červenec 2020

   @Daniel povolný Mimochodem, kolego.. USB kabel v krabičce dostanete. Jen nedostanete, ten Adaptér co je do sítě.. Vsadím se, že doma máte nějaká adaptér skrz který nabíjíte svůj mobil.. NEmyslím tím kabel ale adaptér do elektriky.. Jako nevím co tu každý brečí, adapterů do sítě máme doma TŘI prdele (vy ostatní určitě taky, určitě se nějaký válí v šuplíku) a kompatibilita je stejná. Pochybuji že někdo nabíjí mobil skrz usb v PC nebo Noťasu. ;)

   Odpovědět 
  • Daniel povolný-6. červenec 2020

   @PetaKolmi osobně vlastně nemám adaptéry na víc, vím jaký je rozdíl mezi adaptérem a kabelem a ne také si nenabíjím přes počítač a co si budeme všichni víme že to apple nedělá kvůli ekologii ale kvůli vlastnímu zisku , uznávám že jsem tím pádem asi výjimka že doma nemám adaptéry. (nejsem žádný váš kolega)

   Odpovědět 
  • PetaKolmi>Daniel povolný-6. červenec 2020

   @Daniel povolný Když myslíte.Jinak, promiňtě šéfe, že jsem vám řekl kolego :D

   Odpovědět 
 • oldrich.mladek-2. červenec 2020

  Mě to přijde jako dobrý nápad, kabel v balení dostaneme, nabíjecích kostek má doma každý několik a pokud ne, je to investice pár korun. Navíc se podpoří prodeje AirPods a jiných bezdrátových sluchátek a pokud vyjde v budoucnu AirPower bezdrátová nabíječka Applu, tak bude větší šance na prodej bezdrátové nabíječky. Navíc se do letadla vejde více kusů telefonů a tím se sníží náklady za přepravu. Je to logický krok.

  Odpovědět 
  • Michal Kašpír>oldrich.mladek-2. červenec 2020

   @oldrich.mladek Koupě nového nabíjecího adaptéru je podle tebe investice pár korun? Nabíječka Apple 18W USB-C : 890 Kč ;)

   Odpovědět 
  • oldrich.mladek-2. červenec 2020

   @Michal Kašpír Pokud potřebujete originální nabíječku, tak je investice samozřejmě vyšší, ale důležitý je kabel, kvalitních nabíječek za rozumný peníz je všude dost ;-)

   Odpovědět 
  • Michal Kašpír>oldrich.mladek-2. červenec 2020

   @oldrich.mladek Kvalitní nabíječky taky nejsou zrovna za pár korun.

   Odpovědět 
  • PetaKolmi>oldrich.mladek-6. červenec 2020

   @Michal Kašpír Hergot, nemáte doma ani jeden adaptér do zásuvky nebo co?!! Však kabel co je do mobilu dostanete. Jen nedostanete tu kostku co je do elektriky. Pak stačí si vzít usb kabel co je v krabičce a dáte si ho do své kostky co je do elektriky. Boha jeho. A neříkejte mi, že doma nemáte ani jeden adaptér..

   Odpovědět 
  • Michal Kašpír>oldrich.mladek-6. červenec 2020

   @PetaKolmi Hergot, sklidni hormon mladej. ;) Uvědom si, že kabel k iPhonu 12 bude mít na jednom konci USB-C a na druhém lightning. Kolik lidí myslíš, že má doma "kostku" s výstupem USB-C? Měli by možná udělat dvě verze balení. Levnější třeba o 50 dolarů bez adaptéru a dražší s adaptérem.

   Odpovědět 
  • PetaKolmi>oldrich.mladek-6. červenec 2020

   @Michal Kašpír Sorry ale tohle mě fakt vytáčí starej, brečet tady že někdo nepřidá adaptér do balení. Kdo má na drahý mobil musí mít i na příslušenství. Když chce být Apple ekolog. Jednoduché.

   Odpovědět 
  • Michal Kašpír>oldrich.mladek-6. červenec 2020

   @PetaKolmi Za prvé - nikdo tady nebrečí. Za druhé - co kdyby jsi si šel koupit nové Ferrari (kdyby jsi na něj měl) a v showroomu by ho předali bez klíčů, protože už doma nějaké Ferrari máš. OK jsem bohatý, tak mi teda dejte ještě klíče. A za třetí - jak víš, že to Apple hraje na ekologii a ne na ekonomiku? Probíráš to s Timem? Asi ne,co? Tak jednoduché to asi nebude. ;)

   Odpovědět 
Reklama

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.