Microsoft otevře za dva týdný svou první vlajkovou kamennou prodejnu v Evropě Domov našla v Londýně

30.05.2019 11:43 / od Michal Šrajer
Huawei Watch GT 2
  • Microsoft chce dostat své velké kamenné prodejny také do Evropy
  • První bude stát v populární čtvrti Londýna a bude jen pár kroků od tamního Apple Storu

Microsoftu se v posledních letech daří, a tak není divu, že chce své vlastní kamenné prodejny dostat postupně také do Evropy. První vlaštovkou má být vůbec první prodejna v Evropě, jež najde svůj domov v Londýně. Otevře se oficiálně 11. července a nacházet se bude na Oxford Circus. Co je však vcelku zajímavé, tak obchod se nachází v oblasti, kde má obchody nespočet těch nejpopulárnějších či luxusních značek. Přímo pár metru od nového obchodu bude tedy i hlavní konkurent v podobě Applu, který se nachází na Regent Street, zatímco Microsoft našel místo právě na rohu Regent Street a Oxford Street. 

Na prodejně se přitom nijak nešetří. Budou zde video zdi pokryté obrazovkami, malé kino a pódium pro přednášky, další malé testovací místnosti a samozřejmě nesmí chybět ani koutek, určený čistě jen pro rady od technické podpory. K vyzkoušení zde budou všechna dostupná zařízení Surface, herní konzole Xbox či počítače od dalších velkých partnerů, jako je Dell, ASUS, HP a další. Můžete si zde i zkusit rozšířenou realitu díky HoloLens a otestovat bude možné i řadu další headsetu s virtuální realitou od ostatních výrobců.  

Jak už bylo řečeno, toto bude vůbec první vlajková prodejna Microsoftu v Evropě, přičemž jednu má už v New Yorku a jednu dokonce i v Sydney. Z výčtu měst je vám jasné, že zatím se dostává Microsoft jen pomalinku i do těch největších měst, a tak nelze očekávat, že by se něco podobného chystalo také pro Česko. Ostatně u nás neprodává Microsoft hardware ani přes své vlastní stránky a spolupracuje čistě jen s ostatními již zavedenými prodejci. Holt nejsme pro velikány, jako je Google, Microsoft či Apple moc lukrativním místem.  Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.