Microsoft nic netají. Skládací Surface Duo tentokrát vyfotili v Kanadě Podstoupil menší upgrade

07.02.2020 16:47 / od Michal Šrajer
foto:  Microsoft
  • Microsoftu je očividně úplně jedno, kdo uvidí testovací prototyp jejich Surfacu Duo.
  • Telefon byl nyní vyfocen na cestách ve vlaku mířícím do Vancouveru, a ani se neobtěžoval s krytem.
  • Jde očividně také o novější prototyp, který má nově jinou přední kamerku s bleskem.

Před pár týdny jsme mohli vidět CEO Microsoftu, jak bez ostychu používá velice očekávaný Surface Duo a dnes se situace tak trochu opakuje. Microsoftu je očividně zcela jedno, jestli někdo uvidí prototyp zařízení na veřejnosti. Tentokrát jsme totiž dostali fotku Surfacu Duo z Kanady, kde jej někdo používal ve vlaku SkyTrain mířícím do Vancouveru.

Pokud sledujete nový telefon do Surfacu jako ostříži a zkoumáte každý nový obrázek, můžete si všimnout pár rozdílů oproti původní verzi, která se odhalila loni na podzim. Vývoj očividně poskočil dál, a tak má tentokrát telefon nad pravým displejem vetší přední kamerku na jiném místě a vedle ní se přidal přisvětlovací blesk

Ve světě prototypů a testování na veřejnosti je také nezvyklé, že telefon není očividně ve vůbec žádném krytu. Většinou se chystané modely snaží výrobci co nejlépe maskovat, ale Microsoftu je to očividně jedno. Jen ať všichni vidí, stejně lze Surface Duo snadno rozeznat díky unikátní konstrukci. Alespoň se takhle bude o telefonu ještě více psát.  

Osobně mě mrzí pouze fakt, že jsme zatím nikde neviděli zadní stranu. Kupříkladu pro mě jsou fotoaparáty u telefonu velice důležité a Surface Duo nám zatím nevyložil své karty, co se sestavy hlavních foťáků týče. Přední kamerka je už očividně na místě, takže by se nabízelo, že už má tento kousek i hlavní fotoaparát. Přeci jen se musí testovat dlouhou dobu dopředu, pokud chce Microsoft alespoň částečně konkurovat ostatním vlajkám za 25 tisíc korun a víc, kolik bude Surface Duo zcela určitě stát. Doufejme, že trénink z kamerek pro Surface tablety a vzpomínky z dob Lumie se najednou nevytratí a dočkáme se alespoň pro cenovku adekvátních fotek.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.