Microsoft Edge dostane vertikální karty a ochrání lépe vaše hesla Edge se stále zlepšuje

31. březen 2020
1 min.
3
0
0
foto:  Microsoft
  • Microsoft stále pracuje na svém prohlížeči Edge. Už dávno se nejedná o prehistorický Explorer, který byl pohromou systému.
  • Už máme moderní prohlížeč založený na Chromiu s mnoha zajímavými funkcemi a vylepšeními, které Microsoft stále přidává.

Mezi novými vylepšeními je především správa hesel v prohlížeči. V každém webovém prohlížeči si totiž můžete ukládat hesla k vašim účtům, která jsou zde víceméně (podle prohlížeče) v bezpečí. Vývojáři samozřejmě zrovna na hesla dávají velký pozor a Microsoft na tom není jinak. Nově do prohlížeče Edge přidává i novou funkci, která odhalí, jestli nebylo některé z vašich uložených hesel hacknuté. V podstatě se jedná o obdobnou službu, kterou nabízí třeba stránka Have I Been Pwned?

Reklama

Prozatím nebude funkce dostupná pro všechny uživatele. Musíte nejdříve dostat potřebnou aktualizaci, která dorazí dříve či později. Určitě se k vám však dostane.

Reklama

Další možností, jež Microsoft do svého vyhledávače přidává, jsou vertikálně umístěné otevřené karty. Samozřejmě se jedná o možnost, která se dá v nastavení přepínat, takže se není potřeba chytat za hlavu, proč budou najednou karty nalevo a ne nahoře, jak jsme zvyklí. Minimálně pro širokoúhlé displeje může být toto velice zajímavá možnost. Některé prohlížeče již takovou možnost mají (třeba Mozilla Firefox) a očividně je oblíbená. Osobně si nejsem jistý, jestli by mi takové karty vyhovovaly, ale až dorazí aktualizace i na můj počítač, určitě tuto možnost vyzkouším.

Reklama

Reklama

Diskuze k článku...

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.