Mezihvězdná záře chystanému OnePlus 8 opravdu sluší Takové barvy jsme u OnePlus ještě neviděli

30. březen 2020
1 min. čtení
0 videí
foto:  OnePlus
  • Nebyl by to další krásný den, aby nebyly nějaké nové zprávy kolem OnePlus 8.
  • Dnešek můžete zahájit prohlédnutím nová velice barevné varianty telefonu jménem
  • K dispozici bude také černá a nová zelená barevná varianta s matným sklem.

Vypadá to, že únikům kolem OnePlus 8 se v posledních dnech nelze vyhnout. Doslova každý den dostáváme nějaké nové informace a především obrázky. Dnes si kupříkladu můžeme rozšířit znalosti o galerii základního modelu OnePlus 8, který se včera ukázal jen v nudné černé barvě. Nyní se však vystavuje také ve zbylých dvou barvách, které budou hned od začátku prodeje dostupné a popravdě to telefonu celkem sluší.

Reklama

Očividně se základní model letos nedočká modré barvy jako jeho “Profi” příbuzný, avšak dostane jednu mnohem zajímavější barvu - Interstellar Glow. Musím uznat, že tak pompézní název jako “Mezihvězdná záře” tentokrát telefonu sedí přesně. OnePlus hraje barvami jako duha a vypadá to, že by se neměly měnit jen podle náklonu, jak bývá zvykem. OnePlus 8 by mělo stále hrát fialovou, červenou, oranžovou i žlutou barvou vždy zároveň. 

Tato barevná varianta je přitom podle dostupných informací lesklá, avšak podle renderů bych se nedivil, kdyby šlo o matnou úpravu, kterou jen barvy na obrázcích dobře maskují. Ostatně rovněž nová zelená varianta je očividně vyrobeny z matného skla a dávalo by smysl, kdyby byla jedinou lesklou variantou opět černá. Tak už to ostatně bývá rovněž u jiných výrobců. V každém případě vypadá OnePlus 8 opravdu dobře. Byť čelo a brada displeje nejsou nejtenčí a design je pouze oprášenou vizáží OnePlus 7 Pro.

Ještě bych také doplnil, že Pete Lau z OnePlus se nechal na Twitteru slyšet, že společnost válčí se současnou situací zaviněnou koronavirem. Podle všeho OnePlus už třikrát odložilo představení svých nových telefonů a v současnosti se tak stále neví, kdy přesně se novinek dočkáme. Pete Lau však potvrdil, že se máme nových informací přímo z oficiálního zdroje dočkat již brzy. Připomeňme si, že poslední spekulaci hovořily o odhalení nových telefonů 15. dubna.

Reklama

Reklama

Diskuze k článku...

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.