Mate 30 Pro přichází na český trh za 25 tisíc korun se spoustou bonusů zdarma Hit to asi nebude

21.01.2020 11:13 / od Michal Šrajer
foto:  Huawei
  • Huawei přináší svůj vlajkový Mate 30 Pro konečně také na český trh za 24 999 Kč.
  • Telefon má v sobě Android 10, avšak Google služby a nespočet aplikací samozřejmě chybí.
  • K zařízení dostanete zdarma sluchátka, za 1 Kč také hodinky a VIP horkou linku pro všechny vaše dotazy.

Huawei se rozhoupal a konečně přináší svou nejnovější vlajkovou loď také na náš trh. Je ovšem otázkou, jestli o něj máte stát. Mate 30 Pro je rozhodně stále jeden z nejlepších telefonů na trhu, avšak čistě pokud se budeme dívat na hardware. Telefon se totiž bude u nás prodávat samozřejmě s Androidem 10, ale chybí mu Google služby. Zejména nespočet chybějících aplikací stíží používání telefonu. Nejdříve se tedy určitě někde podívejte do Huawei obchodu AppGallery, jestli tam je alespoň většina aplikací, které potřebujete a chcete.

Telefon si můžete předobjednat od 27.1. a následně se začne prodávat 10.2. na e-shopu Huawei.cz a v kamenných prodejnách Huawei ve Westfield Chodov a Quadrio v Praze. K dispozici bude v jedné barvě Space Silver a přijde vás na nemalých 24 999 Kč. To není málo za telefon, na který si snadno nestáhnete ani Instagram, ale Huawei se snaží nabídku co nejvíce zvýhodnit.


Při nákupu Mate 30 Pro dostanete zdarma bezdrátová sluchátka Freebuds 3 a když vyplníte dotazník spokojenosti, který vám přijde po týdnu používání telefonu, dostanete poukaz na hodinky Watch GT 2 za symbolickou 1 korunu. Dále budou mít majitelé záruku 6 měsíců na jednu výměnu obrazovky nebo skleněných zad zdarma. Nejvíce však o situaci Huawei vypovídá poslední výhoda, kterou získáte. Budete mít speciální VIP horkou linku vyhrazenou čistě pro majitele Mate 30 Pro, kde vám vyškolený personál poradí se všemi dotazy.

To bude potřeba, jelikož pokud si telefon koupí běžný člověk, tak se pohrnou hovory ohledně problémů, že v telefonu není YouTube, není tam Google Play, proč mi stránky neukazují Mapy, kde jsou Google Mapy, proč si nemohu stáhnout Instagram, proč tam nejsou moje oblíbené hry/aplikace a podobně. Horká linka je tedy prakticky nutností a stejně tak dává smysl onen dotazník spokojenosti. Český Huawei si chce ověřit, jak budou lidé reagovat na jejich telefon bez Googlu, aby věděli, jak si mají počínat s budoucími přístroji, které na tom budou stejně.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů
  • P.Glabazna-22. leden 2020

    Bez Google App to v ČR podlemně nemá cennu ani prodávvat

    Odpovědět 

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.