Máme upřesňující specifikace vlajkové Motoroly Edge+ s obří baterií Jen aby neskončila zase jen v Americe

26. únor 2020
1 min. čtení
0 videí
foto:  Motorola
  • Motorode Edge+ má být prvním vlajkovým telefonem výrobce od roku 2018, kdy měl americký Verizon exkluzivně Moto Z3.
  • Telefon má nabídnou Snapdragon 865, až 12 GB RAM, velký 90Hz zaoblený displej a obří baterii.
  • Zatím však nepadlo ani slovo o evropském vydání a zmiňuje se opět jen Verizon.

Po delší době se zase dozvídáme něco málo o vlajkové Motorole. Zatím vystupuje stále pod jménem Edge+ a jedná se o první skutečně vlajkovou Motorolu od uvedení Moto Z3 v roce 2018. Zároveň to bude po dlouhých letech také první drahá Motorola bez možnosti rozšíření pomocí Moto Mods, které výrobce už zařízl. Budoucnost není v modulárních rozšířeních, ale zkrátka v celkově lepší výbavě a na této frontě se podle všeho Edge+ skutečně předvede. 

Reklama

Telefon má mít pochopitelně Snapdragon 865 a v maximální verzi až 12 GB RAM. Potěší také baterie, která by měla má mít dokonce více jak 5000 mAh. Zatím se spekuluje o konkrétní hodnotě 5170 mAh. Tak velká baterie má však svůj důvod. Vepředu nás má oslnit 6,67palcový Full HD+ AMOLED displej, jenž bude mít výrazně zaoblené boky ve stylu Huawei Mate 30 Pro. A jako by velkého displeje nebylo málo, půjde módně o 90Hz panel

Jak můžete vidět, tak se máme rozhodně na co těšit. Edge+ bude minimálně parametry a designem patřit mezi špičku vlajkových smartphonů. Mám však stále tři důležité otázky. První jsou fotoaparáty, které budou muset s takovou výbavou držet krok s těmi nejlepšími a Motorola se zatím zas tak moc nepředvedla. Druhou otázkou je pochopitelně cena. Bude Motorola na stejné úrovni jako letos zdražené čínské vlajky kolem 15 tisíc korun, nebo naopak překvapí a bude levnější alternativou? 

Třetí a dost možná nedůležitější otázkou je poté dostupnost. Spousta telefonů Motorola, zejména vlajek, byla exkluzivně pro amerického operátora Verizon a zatím se opět mluví o Edge+ ve spojení s tímto jménem. Nezbývá tedy než doufat, že se telefon dostane tentokrát i na druhý břeh “velké louže” a budeme si moct telefon vyzkoušet i my. Obzvláště v době, kdy Huawei s Honorem vyklízejí pomalu pole a na trhu je velké prázdno v cenovce 9 až 14 tisíc korun, by mohla Motorola zaútočit a sklidit velký úspěch. Dříve či později se této šance stejně někdo chopí. 

Reklama

Reklama

Diskuze k článku...

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.