Máme údajně finální podobu modelu Galaxy Note 20 od Samsungu Jak se vám líbí?

30.06.2020 14:00 / od Honza Nuc
  • Představení telefonů z řady Galaxy Note 20 od Samsungu už je opravdu za dveřmi, protože se jí máme dočkat už v srpnu.
  • Na světlo světa se tak dostávají údajně finální rendery jednoho z modelů, které vytvořil Concept Creator ve spolupráci s webem LetsGoDigital.

Jermaine Smit známý jako Concept Creator vytvořil finální podobu modelu Galaxy Note 20, nebo to alespoň tvrdí. Na krásně vytvořeném videu tak můžeme vidět, jak by tedy měl telefon údajně vypadat. Opět se máme dočkat ostře řezaných rohů telefonu, což se mi opět líbí jako minulý rok. Boky zařízení však budou zaoblené, aby Galaxy Note 20 padl hezky do ruky a neřezal. Displej s rozlišením 2560x1440 a 120Hz obnovovací frekvencí bude na bocích taktéž zaoblený a uprostřed horní strany bude menší průstřel s přední kamerkou. Podle dřívějších informací nebudou mít uživatelé opět možnost využívat 120 Hz v plném rozlišení.

Na zadní straně bude velký obdélníkový modul fotoaparátu, ve kterém máme nalézt možná 108Mpx senzor ISOCELL Bright HM1, ale není to ještě jisté. Samsung by měl údajně nasadit novou širokoúhlou kamerku s rozlišením 12 Mpx a senzorem ISOCELL Fast 2L3 s automatickým ostřením. 

Stonásobný zoom z předchozího vlajkového modelu už nebude údajně k dispozici a Samsung jej nahradí padesátinázobným zoomem a 48Mpx periskopický objektiv výrobce nahradí zřejmě 13Mpx ISoCELL Slim 3M5 senzorem. ToF senzor by měl Samsung nahradit speciálním laserovým ostřením, aby se vyvaroval dřívějších chyb s ostřením.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.