Máme rozměry Pixelu 4 a rendery, na kterých mu to nečekaně sluší Menší model bude stále velice kompaktní

21.06.2019 14:16 / od Michal Šrajer
/Photos/ASUS_ROG_Phone_nase__1_.jpg/Photos/ASUS_ROG_Phone_nase__2_.jpg/Photos/ASUS_ROG_Phone_nase__3_.jpg/Photos/ASUS_ROG_Phone_nase__4_.jpg
  • Vzhledem k oficiálním odhalení Googlu, budou Pixel 4 skutečně vypadat tak, jako na renderech.
  • Nejistá je pouze přední strana s větším čelem namísto průstřelu či notche.
  • Pixel 4 má mít stále maximálně 5,8palcový displej a Pixel 4 XL až 6,4palcový displej.

Když už máme design Pixelu 4 oficiálně potvrzen přímo od Googlu, nebrání nic grafikům, aby rozjeli celou sestavu kvalitních renderů, které představují už finální podobu zařízení. Dnes se tak můžeme podívat na letošní vlajkový Pixel v různých barvách, přičemž nutno upozornit, že barvy nejsou potvrzeny oficiálně. V každém případě je jisté, že letos nebude mít Pixel 4 svá záda ikonicky rozdělaná na dvě části. Tentokrát bude vše z jednoho kusu jednobarevného skla. 

Novou by pak mohla být u zařízení od Googlu vcelku oblíbená sytě Mint zelená barva, o které se vždy spekuluje, ale Google se do ní nikdy pořádně nepustil. Telefon má na renderech odlišně zbarvená zapínací tlačítka, vepředu větší čelo s obdobou Face ID namísto notche a celkově působí takto na kvalitních renderech překvapivě dobře. Osobně jsem měl strach z prvních úniků fotoaparátu ve stylu iPhone XI, ale když vidím telefon jako celek i zepředu, tak musím připustit, že se mi Pixel už celkem líbí. A vůbec bych se nezlobil, kdyby přišla i ta světle zelená varianta.  

Krom barev a vzhledu jsme však dostali také rozměry, z kterých rendery vycházely. Podle všeho má mít menší Pixel naštěstí stále kompaktní 5,6 až 5,8palcový displej a jeho rozměry jsou zhruba 147 x 68,9 x 8,2 mm. Velký Pixel 4 XL má míto poté 6,2 až 6,4palcový displej a rozměry 160,4 x 75,2 x 8,2 mm. Dále když připočtem k tloušťce zařízení také vystupující fotoaparát, měli bychom dostat 9,3 mm, takže už i víme, jak moc by měl foťák vystupovat. Nutno říct, že to mohlo být i mnohem horší.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.