Máme první obrázky růžového Galaxy Note 10, které stojí za to Nová barva vypadá opravdu dobře

30.07.2019 15:08 / od Honza Nuc
  • Růžovou barvu na Galaxy Note 10 a Note 10+ budou mít k dispozici zákazníci jen na určitých trzích a není jisté, zda bude i v Česku.
  • Co se týče dalších barev, telefony by měly být dostupné ještě v modré a zelené barevné variantě. Tedy kromě těch klasických barev.

Galaxy Note 10 a Note 10+ bude Samsung prodávat v několika barevných variantách. Kromě této růžové mají být k dispozici i klasická černá barva a také modrá a zelená, možná i bílá barevná varianta. Prozatím není úplně jasné, na jaké trhy se přesně barvy dostanou. Všechno se dozvíme na akci Unpacked už 7. srpna. Za nás vypadá růžová varianta opravdu zajímavě. My bychom si takovou barvu samozřejmě nekoupili, jelikož jsme tady všichni pánové, ale ženám by se růžový Note 10 líbit mohl.

Zrekapitulujme si ale některé specifikace, které už známe. Note 10 bude dostupný s 8GB RAM v základní variantě a Galaxy Note 10+ v základu s 12 GB RAM. Interní úložiště bude v nabídce o hodnotě 256 a 512 GB, jen 5G varianta. Co se týče dalších informací o chystaných modelech Note, ty si můžete přečíst v našem podrobnějším článku.Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bey starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší emailové schránky.