Máme první fotografie OnePlus Nord na veřejnosti! Má netradiční fotoaparáty A dostane žlutý nátěr

01.07.2020 13:45 / od Michal Šrajer
  • S oficiálním potvrzením jména OnePlus Nord jsme dostali také první fotografie telefonu.
  • Můžeme počítat s duálním přední kamerkou, hranatějšími tvary a podivnými fotoaparáty do tvaru písmene L.

V posledních pár dnech OnePlus neustále láká na svůj nový telefon. Od včerejška se pořádně rozjela mediální masáž, která oficiálně potvrdila jméno Nord, dozvěděli jsme se, že telefon bude určitě stát pod 500 dolarů (14,5 tisíce korun s daní) a dnes se dokonce spustily na neoznámený telefon předobjednávky. Proklamovaných 100 kusů bylo však okamžitě pryč.

Marketingově tedy víme o telefonu už celkem dost a předchozí úniky nám do detailů popsaly výbavu. Otázkou zůstává stále jen design. Vzhledem k mnohým změnám, o kterých jsme postupně slýchali, už nemůžeme věřit původním renderům, kde má telefon průstřel uprostřed čela displeje a duální fotoaparát na zádech.

Proto jsem velice rád, že dostáváme po dlouhé době nějaké nové obrázky OnePlus Nord. Přesněji se ukázal vůbec poprvé telefon na veřejnosti díky nedávno vydáné první části dokumentu od OnePlus o výrobě Nord. Ná záběrech můžeme vidět tenké rámečky i duální prostřel, takže předchozí zprávy o dvou přední kamerkách se ukazují jako pravdivé.

Daleko podivnější jsou ale záda přístroje. Telefon má očividně hranatější tvar ve stylu iPhonu 5 a kupodivu bude patrně k dispozici ve žluté barvě, což by bylo pro OnePlus poprvé. Největší bizarností jsou ovšem čočky tří fotoaparátů. Každá je zvlášť, nejsou spojeny do jednoho modulu a vytvářejí na zádech v podstatě obrácené písmeno L. Dokonce vypadají objektivy spíše čtvercově, ale to bude patrně optický klam v kombinaci s nízkou kvalitou fotek. Nicméně i tak jde o originální design, který nikde jinde nenajdeme.

Doufejme, že dostaneme brzy i nějaké rendery, které nám design ukáží pořádně. Případně už určitě vydržíme ten jeden týden počkat do oficiálního představení OnePlus Nord 7. července.


Diskuze k produktu...Zobrazit vše

0 komentářů

Anketa

Systémové upozornění

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Popis: You are only allowed to change your username once every 90 days. A record of your username change will be displayed in your public profile, but your old username will not be displayed.

Chyba formuláře

UŽIVATELSKÉ JMÉNO

Tato položka byla zadána chybně. Prosíme o kontrolu správnosti zadání.

V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Úspěšně provedeno

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Informace

FORMULÁŘ

Kontrola formuláře proběhla v pořádku. Formulář byl správně vyplněn a úspěšně uložen.

Nějaká informace

NÁZEV PROBLÉMU

Stojíte před rozhodnutím, jestli si zvolíte ANO pro pokračování a nebo NE pro zrušení operace. Co si vyberete?

Problém s přihlášením

UŽIVATELSKÉ JMÉNO / EMAIL

Zadaný email není ve správném tvaru.


Prosíme o kontrolu správnosti zadání. V případě opakování této chybové hlášky nás prosím kontaktujte na info@techarena.cz.

Hodnotit tento produkt

VOLITELNĚ: Pokud nechcete přijít o důležité informace o telefonech, vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Přeji si být informován:

Informace bez starostí

TO NEJLEPŠÍ Z TECHARENY V EMAILU

Pravidelný výpis toho nejzajímavějšího do Vaší e-mailové schránky.